2733
2734
عنوان

پربازدید بشین چی میدن بهتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هیچوقت پربازدید شدنو درک نکردم یعنی چی پر بازدی بشن ک چی میشع ؟ میخوان شاخ نی نی سایت بشن حتما😂 ...

اسمش روشه نی نی سایت😐شاخ سایت مادری و بارداری میخوان بشن اخه؟ 

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

منم موندم چی میدن بهشون.‌والله من یک تاپیکی پست گذاشتم.‌پستم بیش از ۱۰۰ تا لایک خورد اعصابم خراب شد.‌هی میدیم لایک میخوره.😅😅👍گاهی پیام‌میدم بفهمم لایک زیاد میزنن هنوز جا داره و وقت هست پست و پاک میکنم . اینا عقده پربازدید دارن. 

2731
😂😂😂😂⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

والا شانس نداریم. حالا واقعیم این کارو بکنیم پربازدید نمی‌شیم بعد یکی تاپیک میزنه من.... پربازدید میشه

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
اسمش روشه نی نی سایت😐شاخ سایت مادری و بارداری میخوان بشن اخه؟ 

حتما دیگه اخه تو دلشون مونده شاخ اینستا نشدن میان اینجا شاخ بازی در بیارن ب لطف نی نی سایتیا شاخاشون میشکنه 😂

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
حتما دیگه اخه تو دلشون مونده شاخ اینستا نشدن میان اینجا شاخ بازی در بیارن ب لطف نی نی سایتیا شاخاشون ...

😂😂😂😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2740