2737
2734
عنوان

کمبود وزن جنین۳۲ هفته😭

2269 بازدید | 28 پست

سلام دوستان

من هفته ی ۳۲ سونوی داپلر دادم، گفتن که وزنش ۱۳۰۰ (نرمالش تو این  هفته باید حداقل ۱۸۰۰باشه)و ۵۰۰گرم کمبود وزن داره و رشدشم‌اندازه ی جنین۲۹هفته ایه....دکترم برای ۱۸ روز دیگه سونو نوشت گفت اگر وزن نگیره باید درش بیاریم بزاریم تو دستگاه😭

اول اینکه لطفا برام دعا کنید جنینم سالم و سلامت تا آخرین لحظه ی ممکن تو دلم باشه و نیازی به دستگاه نباشه و بتونم یه نوزاد وزن خوب رو طبیعی زایمان کنم...

دوم اینکه کسی تجربه ی این اتفاق رو داشته یا کسی رو میشناسید که داشته باشه؟میخوام بدونم جنینیشون در هفته چقدر وزن گرفته و درآخر با چه وزنی به دنیا اومده؟

و در آخر اینکه چی بخورم یا چیکار‌کنم تا بچم تا ۱۸روز دیگه حداقل ۱کیلو اضافه کنه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباش عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان کنی..وزن نی نی من زیاد بود حالا چند تا مورد و میگم بهت ...اگه دیابت نداری روزی یه بستنی بخور حتما ....یه لیتر شیر و ۴ تا دونه خرما روزانه....١۴ تا بادوم و اینکه کباب و دلستر عالی به نی نی وزن میده ...هرشب یا یه شب درمیون کباب بخور بدون برنج

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2738

تا الان تغذیه ات و وزن گیری ات خوب بوده؟؟

هرچی که سالم و مقوی زیاد بخور مغزی جات

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

کباب ودلستر لیدی میل،اجیلللل،شیرینی،استراحت زیاد ،اب سیب،بعدغذابه پهلوی چپ درازبکش..

من تومطب یکیو دیدم بچش رو۱۶۰۰مونده بود درش اوردن ولی بعدش رشدش عالی بود یه نی نی تپلی بامزه وسالم بود گفتن پیش میاد

برای سلامتی خواهرم صلوات میفرستی؟اللهم اشف کل مریض
من۳۸ هفتم سه کیلو نیم  خوبه؟

اره عزیزم ماشاءالله خیلی خوبه....تاوچهل هفته نگهداری ان شاءالله شاید به ۴کیلو هم‌برسه.....برای من و نی نی هم خیلی  خیلی دعا کن....شما این مدت چی خوردی ماشاءالله جنینت خوب وزن‌گرفته؟

من اعتقادم ب اینک زیاد بخوریم بچه وزن میگیره از دست دادم

من الان 35هفتم تا الان 30کیلو وزنم زیاد شده هز اول بارداری اونوقت دیرور رفتم سونو مبگ2660گرم 

در صورتی ک دوستم تو36هفته زایمان کرد 3500بود بچش

پس این همه وزنی ک من گرفتم کجا رفته نمیدونم

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
اره عزیزم ماشاءالله خیلی خوبه....تاوچهل هفته نگهداری ان شاءالله شاید به ۴کیلو هم‌برسه.....برای من و ...

بستنی کباب انواع پلو تا تونستم همه چی خوردم نوشابه خامه 

خیلی خستم
2706