2733
2734
یعنی کی؟

یکی میگه یکماه دیگه یکی میگه سه ماه دیگه یکسال دیگه

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
یکی میگه یکماه دیگه یکی میگه سه ماه دیگه یکسال دیگه

وای نگو توروخدا قلبم میاد تو دهنم از شدت استرس

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امصام😍

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2731

پریود بودم دلدرد دلشتم خامه تاریخ مصرف گذشته هم خوردم بدتر شدم به این فکر میکنم که نمیرم یه وقت

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

به اینکه چرا پسر دو سال و نیمم انقددد غرغروئه هرچی دکتر و آزمایش بردم هیجچچ مشکلی نیس ولی خیلی بهونه گیره شباهم ک تا صبح ده بار بیدار میشه😔

خدایا میشه دستمو ول نکنی به هر دری میزنم بسته اس میشه دوباره همه چی درست شه😔

به اینکه چطور شوهرم منو گول زد و نقش بازی کرد موقع نامزدی و اینکه چرا بیماری داشته و ازم پنهون کرده ای خدا😔

هر کجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ؛ تو بگو از ته دل من خدا را دارم😊💚❤
2740
تا کی درگیر بیکاری همسرم باشم خسته شدم 😔

عزیزم برات خیلی دعا کردم ایشالله یه کار قابل قبول پیدا میکنه. بیکاریه مرد خونه واقعا درد بزرگیه توی این گرونی. ایشالله حل میشه نگران نباش دیدِتو مثبت کن

خدابهت يه خونه باحال بده الهي

سپااااس

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
عزیزم برات خیلی دعا کردم ایشالله یه کار قابل قبول پیدا میکنه. بیکاریه مرد خونه واقعا درد بزرگیه توی ...

مرسی عززیزم ان شاالله خدا هزار برابر این خوش قلبی و مهربونیتو برگردونه به زندگیت

خدایا میشه دستمو ول نکنی به هر دری میزنم بسته اس میشه دوباره همه چی درست شه😔
2706