2737
2739
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50047 بازدید | 523 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خو بعضی وقتا نمیشه شوهرت نباید همچین توقعی داشته باشه

مثلا من ادم خیلی شر و شوریم تو جمع رفیقام ولی ناخوداگاه وقتی تو جمع غریبه قرار میگیرم خیلی ساکت میشم جوری که تو نگاه اول همه فک میکنن من ادم مغروریم و خیلی خودمو میگیریم و از این چرت و پرتا حتی بعضیا اینقد بی شخصیتا که از روی همین قضاوتم‌میکنن و پشت سرم حرف میزنن

یه بار یه بنده خدایی دفعه ی اول من و دیده بود تو یه جمعی یه دقه من رفتم گوشیمو بزنم شارژ فکر کرد من نمیشنوم داشت میگفت این عقده ای و از کجا اوردین توروخدا دیگه دنبال خدتون راه نندازین بیارینش من از اینجور ادما خوشم نمیاد...😐😂

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

همسر منم مثل شماست، بیرون و پیش دیگران و خانواده فوق العاده آروم و کم حرف. مخصوصا پیش خانواده خودش. اما من خودم خونگرم هستم و دیگران رو هم به حرف میگیرم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
تو الان دکتر انوشه ایه؟؟یا سواد اونو داری ..برو بچه دنبال درس مشقت

هععیییی چه کنم که نمیتونم درجه شعور و درک بقیه رو بالا ببرم

ریپ نزن تا حرمتها شکسته نشه

اگرم دوست داری چیزی بارت بشه درخواست بده😉

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
بگو کسی‌نمیتونه کسی‌رو تغییر بده

خیلی کارت زشت بود که منو منتظر گزاشتی و کاربریتو پاک کردی میتونستی بهم بگی نمیتونم جواب بدم

الانم که کاربری جدید گزاشتی واست متاسفم

میشه برای سلامتیم یه آیة الکرسی بخونید😍
2740
خیلی کارت زشت بود که منو منتظر گزاشتی و کاربریتو پاک کردی میتونستی بهم بگی نمیتونم جواب بدم الانم ک ...

به خدا دو ساعت جوابت رو دادم میخوای اسم کاربرها رو بگم شاهدن  منو یکی شناسایی کرد گفت خونتون فلان جاس منم خودم ترکوندم ک تاپیک هام رو نبینه تو اون شرلیط ک اشنا پیدا کردم ذهنم کار نمیکرد به خاطر شما مطمین باش اون کاربریمو نمیترکوندم

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

درخواست همسرت غیر منقطی نیست کلا خوبه ادم تو‌هر جمعی میره با جمع هم پا باشه بگه بخنده اینم مثل همه درخواستهایی هست مه زن و‌شوهر برای بهتر شدن رابطه و رضایت از هم از هم دیگه انتظار دارن هست 

حالا چون اسم خانوادشو و فک‌و فامیلشو‌میاره گارد نگیر 

احتمالا یا خودش به تنهایی مشکل داره با این قضیه یا کسی چیزی به گوشش رسونده به هر حال تو اصل قضیه فرقی نداره شما سعی کن اجتماعی تر باشی 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
ببخشیدااا ولی هممون بیجا میکنیم خودمون باشیم و عوض نشیم😊همه ی ما باید روز به روز سعی کنیم اخلاقامون ...

میتونستی با ادبیات قشنگ‌تر حرفتو بزنی اونجوری تاثیرش بیشتر بود 

بشین و بفرما و بترمگ یه معنی داره ولی وقتی میتونی از بفرما استفاده کنی بترمرگ‌معنی نداره 

مغز حرفت درست بود ولی ادبیاتت خرابش کرد

میتونستی با ادبیات قشنگ‌تر حرفتو بزنی اونجوری تاثیرش بیشتر بود  بشین و بفرما و بترمگ یه معنی د ...

میدونم عزیزم

ولی من این حرفو مثه حرفی که دکتر انوشه توی کلیپشون گفتن رو گفتم چون اکثرا ایشون رو میشناسن میخواستم یه فلش بک بشه براشون💜

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
میدونم عزیزم ولی من این حرفو مثه حرفی که دکتر انوشه توی کلیپشون گفتن رو گفتم چون اکثرا ایشون رو میش ...

میدونم 

ولی خب گاهی اوقات اگه به حرف درست با ادبیات قشنگ‌گفته نشه باعث‌واکنش دیگرون میشه اونوقت کسی بهش توجه نمیکنه مثل همین حالا که دیگران ناراحت شدن ازش 

تو ازدواج باید دونفر برای بهتر شدن روابطشون تغییر کنن چه اخلاق چه رفتار