2733
2739
عنوان

سوالی که خیلی ذهنمو درگیر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 82 پست
جونی واسه وایسادن ندارم و جنگیدن ندارم ....وقتی کنارم بود اونقدر انگیزه داشتم که لیسانسمو ۳ ساله گرف ...

پس بچه با انگیزه ای هستی

ببین آدم خیلی زمین میخوره تو زندگی

این اولیش نبود آخریشم نیس

خودت باید خودتو بکشی بالا

ب ده سال دیگت فک کن ک آه میکشی برا امروزت ک جووون بودی و فرصت خ کارا داشتی و از دست داذی

دیگ اینجا نیا، بنا ب دلایلی

دوسال که با خودم کلنجار میرم  گاهی وقتا حالم خوبه گاهی مثل الان داغونم پیش یه مشاور رفتم گفت را ...

بی خیال دنیا اینقد بالا و پایین داره که مطمعن باش بلاخره اون آدم برات کمرنگ میشه

منم گوشه قلبم قایمش کردم بعضی وقتا که از دست شوهرم ناراحت می شم می رم یه گوشه ای کز می کنم و همونی که گوشه قلبمه منو آروم می کنه(فکرش.یادش.چهره اش.لبخندش.....

هییی

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون از دعای قشنگت ... دعا کنین از این حالت افسردهو تنهایی خودم دربیام واقعا تصور اینده و هدف داشت ...

دوماهه عشق من ازدواج کرده 

چشام دیگه توان گریه ندارن

خیلی میترسم تا چندسال آینده هم اون تو فکرم باقی بمونه 

منم مثل شما ترس دارم که نتونم تو رابطه دیگه ای موفق باشم

عاشق آنست که حرفش به عمل ختم شود / ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود
پس بچه با انگیزه ای هستی ببین آدم خیلی زمین میخوره تو زندگی این اولیش نبود آخریشم نیس خودت باید خ ...

انگیزه من اون بود ترم اخر دانشگاه که از هم جدا شدیم واقعا همه درسامو به زور پاس کردم و کلی معدلم و کم کرد 

الانم که سربازم روز شب رو برجک به این فکر میکنم اگه بود چه ذوقی واسه تموم شدن خدمتم داشتم 

الانم چون کسی و ندارن واسه درد و دل کردن میام اینجا تا یکم اروم بشم 

2738
بی خیال دنیا اینقد بالا و پایین داره که مطمعن باش بلاخره اون آدم برات کمرنگ میشه منم گوشه قلبم قایم ...

اخه وقتی قسمتمون نیست چرا خدا سر راهمون قرار میده که زندگیمون زهر مار بشه

من ۲۳ سالمه  اهل تهران الان سربازم لیسانس برق صنعتی

اینقدر دوست ش داشتی چرا از دست دادیش.. نمی دونم چی بگم... ولی ی نصیحتی می کنم خواهرانه.. منم سالها قبل تو سن شما ازدواج کردم.. از بیست سالگی ب کس دیگه ای فکر می کردم و اونم بمن انگار بی میل نبود.. بهم توجه می کرد و حس می کردم دوستم داره.. وقتی خواستگار خوبی داشتم نیامد جلو.. نمی دونم چرا اما نیااااااامد... من با خواستگارم ازدواج کردم.. چون خیلی ایده آل بود و نمی تونستم نه بگم.. الانم می تونم بگم زندگیم خوبه اما ی حسرت تو دلم همیشه هست.. شاید اگه ب اون ک میخواستم می رسیدم هیچ وقت همین ی ذره خوشبختی رو هم نداشتم اما دله دیگه.. نمی فهمه 

شما سن ت خیلی کمه... حالا ک اون ازدواج کرده دیگه بهش فکر نکن اما ب نظر من فعلا ب ازدواج هم فکر نکن بزار یکم بزرگتر شی و عاقلانه تر و منطقی تر تصمیم بگیری... خوشبخت بشی 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
انگیزه من اون بود ترم اخر دانشگاه که از هم جدا شدیم واقعا همه درسامو به زور پاس کردم و کلی معدلم و ک ...

کار خدا شکر خدا برادر

اینجا ک برات نون و آب نمیشه

ایشالله ایشالله امام حسین نظرت کنه

ورق زندگیت برگرده حال دلت خوب شه

کار خوب، زن خوب

اینقدر دوست ش داشتی چرا از دست دادیش.. نمی دونم چی بگم... ولی ی نصیحتی می کنم خواهرانه.. منم سالها ق ...

چون اون اونقدر منو دوسنداشت که وایسه پام 

از تنهایی و فکر کردن به اون خسته شدم 

بعد دوست پسر من بعد ۷سال بهم گفت برو ازدواج کن🤣🤣🤣خدایا از این عشقا به من چرا ندادی آخه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706