2737
2734
حدودا" یکماه پیش با قطره نیستات و به دستور پزشک این مشکل کمی رفع شد ولی از بین نرفت دو سه بار همینطور به فاصله عود میکنه عجیب اینکه قطره پرسیکا دهان شویه بهتر از نیستات جواب میده !!!!میخوام بدونم ویولت دوژانسیون آیا موثره؟؟؟واقعا" خسته شدم کمک تو رو خدا!!!
من نمیدونم دختر گلت چند وقتشه عزیزم اما میدونم جوش شیرین رو که بریزی روی آفت همون لحظه اول میسوزونه اما سریع خوب میکنه. بعد ببین علتش چیه که اینطوری میشه. مثلاً به غذایی حساسیت داره یا اینکه شاید با عوض کردن مسواکش درست بشه چون بعضی مواقع مسواک قارچ میگیره به خودش. بازم همه اینا بستگی به این داره که خانوم گلت چند وقتشه
عزیزم از صمیم قلب امیدوارم که آفت دخترت خوب بشه.
من خودم هم همین مشکل رو دارم و تا حالا روشهای بسیار زیادی رو اممتحان کردم. حتی توی یه پروژه تحقیقاتی در این زمینه هم شرکت کردم و یه داروی جدید رو آزمایش کردم اما خوب نشد.
در مورد جوش شیرین که کیمیا گفته، استش من چون خودم می‏دونم درد و سوزشش چقدر وحشتناکه بهت توصیه می‏کنم که اینکار رو نکنی.
همون شستشو با پرسیکا و آب نمک ولرم و رقیق خیلی خوبه.
من از وقتی هر شب دهانم رو با پرسیکا می‏شورم حتی موقعی که آفت ندارم خیلی به ندرت آفت می زنه. ضمناً من خودم به بادمجون خصوصاً اگر کمی تند باشه و گردو (اگر کردو رو با آب بشورم و بعد از خوردن گردو هم دهانم رو با آب بشورم یا مسواک بزنم دیگه آفت نمی زنه) و خرمای رطب (همونایی که خیلی سیاه هستند و توی جعبه های کوچیک فروخته می‏شن) حساسیت دارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خانومی به نظر من اگر میتونه یه کم رب انار بدین بخوره کمی توی دهنش نگه داره یا بمالید کمی روی اون آفته سریع خوب میشه.البته بعضی مواقع باید چند بار این کار رو انجام بدین تا کامل خوب بشه.اما خیلی بهتر از دارو های دیگس البته کمی میسوزونه.
دوست عزیز آفت یک عکس العمل ا طرف کبد است . اگر نی نی شما شیر خوار است و از شما تغذیه می کنه خنکی زیاد بخور مثل ماست و خیار و عرق شاهتره و کاسنی و ... و غذاهای حساسیت زا و گرم نخور مثل بادجان گوجه فرنگی سس و گردو و ...اگر هم بزرگ هست ای پرهیز ها را با توجه به غذاهایی که می خوره انجام بده بخه خصوص الان که تابستانه اگر بتونی خاکشیر زیاد مصرف کنی راش خیلی خوبه
2738
عزیزم من نمیدونم نی نی شماچندوقتشه .امامن خودم هروقت دهانم افت می زنه یک مقدارماءالشعیریادلسترمی خورم ویاتوی دهانم قرقره می کنم .بخاطرویتامین ب که داره به سرعت افت روخوب می کنه .سوزش هم نداره .
سلام خانومی
یکی از علتهای آفت میتونه کمبود ویتامین ها و به خصویص ب12 یا اسید فولیک باشه. هر چند که هیچ علت قطعی براش نمیشه گفت. بسته به اینکه کوچولوت چند سالش باشه از دهانشویه پرسیکا و میرتکس که توی داروخانه ها هستن میتونی استفاده کنی
از همتون برای راهنماییتون ممنونم لازم دونستم نتیجه اش رو با شما در میون بزارم ....با تجویز پزشک یک سری کپسول رو شروع کردم که فقط پودر داخلش رو با آب جوشیده مخلوط و روزی 3 سیسی بهش میدم خدارو شکر خیییلی خیلی خوب شده این کپسول برای درمان عفونتهای قارچی دهان استفاده میشه اسم کپسول رو به دلیل استفاده اون به صورت خودسرانه ذکر نمیکنم که خدای نکرده مدیون نشم مرسی مامان جونای گل.
از همتون برای راهنماییتون ممنونم لازم دونستم نتیجه اش رو با شما در میون بزارم ....با تجویز پزشک یک س ...

سلام عزیزم منم دخترم یک سالو ۸ماه داره بعد از یک ماه که خوب شده بود دهنش دباره افت زده چکار کنم چرا اینجوری میشه ۳هفته هیچی نخرد به جز یکم شیر فقط 😭😭میترسم بازم اونجوری بشه  سری قبل تب و بیقراری شدید داشت 

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁