2737
2739
دلیلش؟ من ب حدی عصبی شدم ک مدام سر نوزاد شش ماهم جیغ میکشم عقدهامو سر  اون خالی میکنم 😔   ...

ای وای نکن تو روخدا. وگرنه چند وقت  بعد خدا نکرده تاپیک میزنی دخترم عصبیه، دخترم بددهنه پرخاشگره

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
چرا خب مگه اتفاقی افتاده الکی ک نمیشه

اذیت کردناش

و فقطو فقط بچه ننه بودنشو و خالی کردن پشتم

باکرت میشه اصلا احساس نمیکنم پشتم ب مردی گرمه اخه ی بار بدجور منو ب خونوادش فروخت و رفت شش ما ور دل ننش

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ مشکلی ندارم با شوهرم خیلیم خوب و مهربونم و صبوره اما فقط اینکه واسه رابطه همیشه من باید پیشقد ...

نوشتم جوابتو. حتمن امتحان کن

ی فرصته عالی برای کسب و کار خانگی😃👈آموزش شمع سازی حرفه ایی🍺( امشب اف خورده حسابی😃) آموزش بافتنی جامع🧶، شمع سازی💞، عروسکای کچه دوزی شده🧸، مکرومه بافی🎽، زیورآلات رزینی💍، مینا کاری روی سفال🎨، گلدوزی فانتزی🧵. یِ اِکیپِ هُنَرستآنی💪. هزینه هر کلاس بینِ 120 تا 150 متغیر هست، اگر در یک روز دونفر تو یک کلاس اسم بنویسن، نفری 30هزار تخفیف، و اگر در یک روز 3نفر و بیشتر در یک کلاس اسم بنویسن نفری 40هزار تخفیف میدم بهشون 💪😍
سرد نشدم ولی دارم سرد میشم ۲سال و ۳ماهه عروسی کردم شوهرم تو جمع خییییلی ساکته انگار زورش داره با ادم ...

تو ازش سوال کن بیارش تو کار 

خوب میشه کم کم

2731
دلیلش؟ من ب حدی عصبی شدم ک مدام سر نوزاد شش ماهم جیغ میکشم عقدهامو سر  اون خالی میکنم 😔   ...

دعوا زیاد داریم بددل وشکاک واحترام به بزرگتر سرش نمیشه فش بد میده پرروهست فوق العاده توعقدم عزیزم 

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
آخ مشکل دوست منو داری. بیچاره خیلی اذیت میشه چند روز پیش هم با شوهرش شوخی جنسی لفظی کرده بود ، کتک خ ...

این شرایطو هرکسی نمیتونه تحمل کنه هرکاری کردم درس نشد ک نشد😢

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
دیوووونع ادم سر این چیزا دلسرد نمیشه ک راه حل پیدا میکنه  تا میتونی بهش گرمیجات بده، دارچین ...

خب این کارو میکنم تقریبا شبایی ک میخوام بهش بفهمونم ک امشب رابطه داشته باشیم. اما چرا همش من باید اشاره کنم؟ دیشبم اتفاقا بهش گفتم گفت خب تو باید ب من بفهمونی ک من شلیک نهایی رو بکنم.گفتم چرت و پرت نگو اینکه میشه همون پیشقدم شدن من دیگه. بیارم تو بیا بگو امشب میخوام امشب کارت دارم. نه من دیگه نمیگم ببینم میخواد چیکار کنه والا بسه دیگه چقدر خودمو سبک کنم اه اه

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
2740
برعکس من،اینقد هر روز میخاد ازم حالم از رابطه بهم میخوره میاد سمتم میترسم😢

اینجوریشم بده من تا بچم ب دنیا اومد شوهرم س روز درمیون میخاس وااای من حالم دیگ از خودم بهم میخورد

مردا همشون سرد و بی روح شدن ، و فقط طرفدار خونوادشون هستن و به نظر من به زن فقط به چشم یه غریبه آشنا نگاه میکنن که هر وقت طبق میلشون نبود راحت کنارش میزارن و میچسبن به ننه و آبجیشون 😪

گناه من سادگی بود .
دعوا زیاد داریم بددل وشکاک واحترام به بزرگتر سرش نمیشه فش بد میده پرروهست فوق العاده توعقدم عزیزم&nb ...

شما که عقدی خوب فکراتو بکن

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
سرده ینی؟ باز خوبه ک میلت خوابید کنه بدبخت ک‌ نمی‌خوابه میلم.ینی هربار من میگم یا اشاره میکنم رابطه ...

مال هورموناته گلم 😂 سخت نگیر تو درخواست بده مردا دوران بارداری سرد میشن 

اذیت کردناش و فقطو فقط بچه ننه بودنشو و خالی کردن پشتم باکرت میشه اصلا احساس نمیکنم پشتم ب مردی گر ...

هههیییی منم ی همیچین چیزی کشیدم. اونم وقتی زایمان کرده بودم سر بچه اولم دو روز بعد زایمانم ی داستانی درست کرد بخاطر مامانش ک هنوزم با اینکه مامانش فوت کرده از دلم بیرون نرفته ک نرفته ک نرفته

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
مال هورموناته گلم 😂 سخت نگیر تو درخواست بده مردا دوران بارداری سرد میشن 

برن گم شن..نبابا فقط واسه زناشون سرد میشن وگرنه الان فقط ی عکس از زن لخت نشونشون بده تا زیر گردنشون راست میکنن چ برسه فیلم و... والا