2737
2734
اره منم اینقدهههه میخواستم باورت میشه مجبور میشدم هی خود ... کنم تا حدی اذیت میشدم ک نگو  حتی ...

سرده ینی؟ باز خوبه ک میلت خوابید کنه بدبخت ک‌ نمی‌خوابه میلم.ینی هربار من میگم یا اشاره میکنم رابطه برقرار میکنیما ولی خب مزه نمیده ک بهم دوست دارم اون بخواد اون بگه

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
دلسرد ک‌نه. ولی سر اینکه واسه رابطه همیشه من باید پیشقدم شم دلم گرفته. دیشب بهش گفتم دیگه شش ماهم بک ...

امیدوارم مثل من نشی. منم بعد از ۸ سال زندگی دیگه پا پس کشیدم ....اونم انگار نه انگار ....همه چیزش عالی ولی به شدت سردددددددد...الان ۱۰ ساله ازدواج کردم و این غم همیشه همراهمه ....حتی بهترین ها رو هم برام بخره...فکر میکنم ظاهریه..حس میکنم دوسم نداره....

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام جدا بشم

سر چی؟

من خیلی پشیمونم ک چرا جدا نشدم یکذره محبت ازش ندیدم ن کادو تولد ازدواج روز زن و حتی زایمانم بهم نداد هپیشخ هم بهش گفتم مهم نی براش

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2731
من نمیدونم کیا دلسرد شدن  ولی سعی کنید زندگی رو عوض کنید شاید مشکل اصلی شمایید میگن ی خانومی ...

من هیچ مشکلی ندارم با شوهرم خیلیم خوب و مهربونم و صبوره اما فقط اینکه واسه رابطه همیشه من باید پیشقدم شم دیگه بدم اومده. نمی‌دونم چرا اون نمیگه خدااااااااااا دارم دیوونه میشم

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
شوهرمن خوب ارومه اماپشت ادموراحت خالی میکنه ادم ب قیمت بز میفروشه به خانوادش مخصوصابه خواهرایه عوضیش ...

وااای عزیزززم دقیقا مشکل منم همینه 

منو خیلی جاها تنها گزاشته تاپیک قبلیم هست و دقیقا منم با خاهراش دعوا کردم و اون اصلا براش مهم نبود و اتفتقا خیلی بیشتر تحویلشون گرف 

خیلی بدم اومده ازش

من هیچ مشکلی ندارم با شوهرم خیلیم خوب و مهربونم و صبوره اما فقط اینکه واسه رابطه همیشه من باید پیشقد ...

تو بارداری مردا از بچهاشون خجالت میکشن حس پدرونشونه

اره منم اینقدهههه میخواستم باورت میشه مجبور میشدم هی خود ... کنم تا حدی اذیت میشدم ک نگو  حتی ...

منم حاضرم این کارو بکنم اما دیگه بهش نگم ک می‌خوام.هه مثلا شوهر کردیم ک این کارو نکنیم آخرین نشد...

2738

هزار و یک مرتبه ذکر یاودود رو به شیرینی یا غذا یا خوراکی بخونید و خودتونو همسرتون بخورید .برای ازدیاد محبت بین زوجین خیلی موثره .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
تو بارداری مردا از بچهاشون خجالت میکشن حس پدرونشونه

ن بابا قبلشم همین بود. فقط ی مدت خیلی کوتاهی یجوری شده بود ک هررررشب میخواست حتی شبی دو بار.بچه دوممه. اون موقع بچه اولم چند ماهه بود ک اینجوری شده بود نمی‌دونم چش شده بود. یادش بخیر چ خوب بود

من دلسرد شدم افسرده شدم ولی مهم نیس ازش متنفرم ازچشم افتاد سردشده جلوچشام

دلیلش؟

من ب حدی عصبی شدم ک مدام سر نوزاد شش ماهم جیغ میکشم عقدهامو سر  اون خالی میکنم 😔  مشکلت جیه

سرد نشدم ولی دارم سرد میشم ۲سال و ۳ماهه عروسی کردم شوهرم تو جمع خییییلی ساکته انگار زورش داره با ادم ...

آخ مشکل دوست منو داری. بیچاره خیلی اذیت میشه چند روز پیش هم با شوهرش شوخی جنسی لفظی کرده بود ، کتک خورده بود ازش

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
2706