2733
2739
عنوان

اسپل

793 بازدید | 34 پست

#درخواستی

⁉️چطور محافظمون رو احضار کنیم🤔🧝🏻‍♀

📖برای این کار دو روش داریم:

➊از کسی کمک بگیرید:

➋خودتون به تنهایی انجام بدید:

①فردی که ازش کمک میگیرید باید خودش بلد باشه چطور فرشتشون احضار کنه🤓 اون باید به شما بگه که یک مکان سرسبز رو تصور کنید 🏞حالا از محافظتون بخواید که وارد اون مکان بشه 🧜‍♀در این مرحله شما باید بتونید اون رو ببینید😃🤩ممکنه به صورت هالع یا ناواضح باشه🤨🧐ایرادی نداره به مرور با تمرین این مشکل حل میشه 😁👍🏿بهش سلام بدید و یک اسم روش بزارید 🙂📝و بهش بگید که هر وقت بهش نیاز داشتید اسمش رو بعد از یک صلوات میگید📿 تا پیشتون احضار بشه [روشیه که خودم امتحان کردم پس میدونم جواب میده😌🍿]

②یک شمع در ذهنتون روشن کنید🕯 شمع منبع گرما♨️ تغذیه😋 و همچینین راهنمای محافظتون هست 😎این شمع رو تا زمانی که احضار نشده روشن نگهدارید 🧝🏻‍♀و زمانی که کارتون تمام شد خاموشش کنید🌬

🔴بعضی ها هم بدون اینکه هیچ کدوم از این کار ها رو انجام بدن محافظشون رو دیدن😍 خوب خوش به حالشون😘 فقط باید مواضب باشن از دستش ندن😉

نکته⚠️

⭕️اسم و مشخصات محافظتون رو به هیچ عنوان به کسی نگید😡چون در این صورت اون ها محافظ شما رو احضار میکنن و ممکنه به اسم شما دست به کارهای وحشتناکی بزنن😱😰

گناه کردناتون رو کم کنید🤬🤤😏 چون در غیر اینصورت محافظ شما میره 😑🚶🏻‍♂

هر از چند گاهی برای محافظتون قران بخونید یا ذکر بگید تا قدرتمند تر بشه☺️🍿

فراموشش نکنید و به یادش باشید 🙂

₯جدی بگیرید😐🍿

#ادمینـ‌انیـصمـ

✨🖤✨🖤✨🖤✨🖤

ب نظرتون راسته؟  من شاید انجام بدم

انجام ندادی؟پس چی نوشتی؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷

[تله پورت / غیب و ظاهر شدن]🌘

★نکته: این کار به تمرین خیلی خیلی زیاد نیاز داره و حتما تمرکز صد در صد می خواد★🕸

🔗برید توی یک اتاق و چشمان خود را ببندید و به اتاق فکر کنید همه چیز را تصور کنید رنگ دیوار وسایلش میز پرده هاش و...... همه رو دقیق تصور کنید حالا یکی از این دو حالت را کاملا تصور کنید:

✨اتاق میچرخد و میچرخد تا اینکه به سرعت خیلی بالایی برسد

✨ شما ناگهان در دل تاریکی به پایین سقوط می کنید

💞بعد از انتخاب بین این دو و تصور کردنش به اتاقی فکر کنید که میخواهید در آن باشید آن را کامل مانند اتاق اول تصور کنید حالا تصور کنید حالتی که انتخاب کردید به آن اتاق تغییر شکل پیدا میکند(همه چیز را باید کااامل تصور کنید)

بعد این جمله را تا جایی که میتوانید در ذهنتان تکرار کنید:

🥀[walking is a burden now the walls are turning twist and change this room is a pain go to(اسم اتاقی که میخواید بروید مثلا اتاق پدر و مادرم)in time faster than when i flip a dime be there now be there yet teleport me there now i can go anywhere]

نکته خیلی خیلی مهم : مهم است که جایی که میخواهید موقع تله پورت شدن باشید را تصور کنید مثلا کنار کمد لباس چون ممکن است بدنتان صدمه ببیند💛

ممکن است احساس کنید که شناور شدید یا سرگیجه دارید اما رمز موفقیت این اسپل تمرکز بالا تصور قدرتمند و تمرین زیاد است بعد از  تمرکز. و احساس کردن چشمانتان را باز کنید💕

[تمرین کنید چون ممکنه دفعه ی اول اتفاقی نیوفته]🐾

✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷✤𖧷

#spell‹🧝🏼‍♀🙊›

#𝑚𝑎𝑙𝑒𝑘

اینو یکی از فامیلای ما امتحان کرده  بود گف اره میشه مگ داریم؟