2733
2734
دستگاه چه جوریه نشنیدم تا حالا

ی دستگاه ک مکش داره میزاره دم واژن دردت ک گرفت یکی از بالا بچه رو هول میده اونم دستگاه روشن میکنه میکشه بچه رو بیرون ی ثانیه هم نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 😍😍 سلام 🌸🌸

اونایی که میخوان مادرنمونه بشن بهترین برنامه واستون پیشنهاد میکنم که متناسب سن وسال بچه _البوم رشد _نمودار رشد_ پیام مشاور_تبادل نظر بامادران هم سن وسال کودکتون _من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو بشید میتونید از لینک زیر دانلود کنید👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://gahvare.net/i/5ed172c88b159

2731
پماد تتراسایکلین بزن روزخمت

ی پماد از داروخونه گرفتم مارک سی گل خیلی اعریفش کرد حالا دارم استفاده میکنم خودم ک از نرس نگاه نمیکنم شوهرم میگه زخم داخلیت دارا جوش میخوره حالا اگه خوب نشد همین میگیرم میزنم

وا خاک عالم گرما چرا بافت بپوشی

چ میدونم میگفتن گرم بگیرم ک تو سرما بدنم با کوچیک ترین باد سرما نخورم و نچام

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
درد داشت این دستگاه؟

ن بی حس میکنن برش میدن فقط وقتی بچه میاد تو واژن داغ میشی یکم میسوزه دیگه تموم تا ب خودت میایی بچه اومده انشالله کارت ب این نرسه خودت راحت زایمان کنی بخیه هم نخوری 

2738
چ میدونم میگفتن گرم بگیرم ک تو سرما بدنم با کوچیک ترین باد سرما نخورم و نچام

وا چه حرفا من ک کلا با ی پیراهنم تمام هیچی نپوشیدم همشم گرمام میشه پیشونیم داغه کف پاهامم میسوزه

وا چه حرفا من ک کلا با ی پیراهنم تمام هیچی نپوشیدم همشم گرمام میشه پیشونیم داغه کف پاهامم میسوزه

ای خواهر من از گرما جلز و ولز میزدم تازه فکر کن پتو هم مینداختم روم میگفتن باید تب کنی تا سه روز... 

خالا ما ک گوش کردیم ولی خداییی پختم تا 7 روزم تموم بشه یلنی بعدش حسابی جبران کردم دیگ زمستون رو ساحلی راه میرفتم دیگ😂😂😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
ی پماد از داروخونه گرفتم مارک سی گل خیلی اعریفش کرد حالا دارم استفاده میکنم خودم ک از نرس نگاه نمیکن ...

این زخمتو استریل نگه میداره که عفونت نکنه 

خدایا خیلی شکرت