2733
2739

هوم؟؟؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کووووو

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2740
چرا آپلود نمیشه😑😑

سلام عزیز ببخشید سینه هاتونو پروتز کردین راضی هستین الان مشکلی ندارین؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
من تقریبا سه ماه پروتز کردم خودم راضیم اما اگه بزرگتر بود راضی تر میبودم

عوارضی نداره؟ خوشبحالت منم سینه هام کوچیکه با دوبار بارداری و اینا هم بزرگ نشد کاش منم عمل میکردم میگم وقتی دس میزنی حس دارن؟ 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
عوارضی نداره؟ خوشبحالت منم سینه هام کوچیکه با دوبار بارداری و اینا هم بزرگ نشد کاش منم عمل میکردم می ...

کاملا حس دارم

پروتز برای من زیر عضله گذاشت

چون گفت شما بافت سینه ت خیلی کمه

کلا من سینه در اندازه یه تخم مرغ داشتم

کاملا حس دارم پروتز برای من زیر عضله گذاشت چون گفت شما بافت سینه ت خیلی کمه کلا من سینه در اندازه ...

خوشبحالت منکه خیلی کوچیکه و شوهرم قبول نمیکنه عمل کنم از طرفی هم میدونم عاشق سینه بزرگه ینی الان ک باردارم سینه هام ورم کرده بزرگ شدن انقد خوشش میاد ک نگو😂🤭🙈🙈🙈🙈ولی بعد زایمان دوباره پنچرنیشن اندازه تخم مرغ اه😩😩

خوشبحالت منکه خیلی کوچیکه و شوهرم قبول نمیکنه عمل کنم از طرفی هم میدونم عاشق سینه بزرگه ینی الان ک ب ...

اخی

من شوهر ندارم

اما اگه داشتم عمل نمیکردم...در کل دوست دارم جلوی شوهرم بی نقص جلوه بدم...اگه شوهرت راضی بشو نیست...بی خیال شو...جاش اندامت بساز

اخی من شوهر ندارم اما اگه داشتم عمل نمیکردم...در کل دوست دارم جلوی شوهرم بی نقص جلوه بدم...اگه شوه ...

درکل کنار اومدم ولی همیشه ته ته دلم دلم واسش میسوزه ک باید حسرت بدل بمونه😆😆

2706