2737
2734
عنوان

چاقی کل بدن با شیر خشک و سرلاک

1710 بازدید | 17 پست

دوستان کسی تا حالا از شیر خشک برای چاقی نتیجه گرفته؟

من قرص فرشته گرفتم الان ۲ روزی میشه دارم مصرف می کنم ولی برای این که سریع تر و سالم تر باشه شیر خشک و سرلاک هم خریدم کسی می دونه چه موقع از روز و چند بار در روز باید مصرف کنم برای چاقی؟

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم من از شیر خشک استفاده میکنم و جوانه گندم ک واقعا جواب گرفتم تو 20 روز اضافه وزن گرفتم هرشب ی پیمانه شیر خشک رو بایه پیمانه جوانه گندم با ی لیوان شیر ولرم قاطی میکنم و میخورم 

2740
سلام عزیزم من از شیر خشک استفاده میکنم و جوانه گندم ک واقعا جواب گرفتم تو 20 روز اضافه وزن گرفتم هرش ...

اسم شیر خشکی ک میخورین چیه؟ 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

دختر عموی من شیر خشک استفاده می‌کنه هم خودش خیلی چاق شده هم صورتش تپولی.یه پیمانه باشیر قاطی می‌کنه هر روز یه لیوان یا دولیوان میخوره

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
بمنم بگو عزیزم اینا معتبره شکم مکم نیاریم من میخوام سایز سینه هامم بزرگ شه

من از پودر رویال نتیجه گرفتم ولی یهو ولش کردم برگشت دوباره لاغر شدم. مال ۳ ساله پیشه البته. اون موقع اصلش گیر میومد الان همش تقلبین کورتن داره دست و پا درد می گیره

قشنگ تو ۲ ماه ده کیلو اضافه کردم البته من ورزشم می کردم شکم نزدم ولی اگه ورزش نکنی همش شکم میشه.

قرص فرشته خریدم الان چون رویال اصلی پیدا نکردم.

آخر نفهمیدیم شیرخشک چاق میکنه یا نه یکی امروز میگفت چاقش نکرده :|  منم نمیخوام چاق شم فقط ...

بدن به بدن فرق می کنه. رو یکی یه جور تاثیر می ذاره رو یکی یه جور دیگه

سلام عزیزم من از شیر خشک استفاده میکنم و جوانه گندم ک واقعا جواب گرفتم تو 20 روز اضافه وزن گرفتم هرش ...

شیر خشکت مارکش چیه عزیزم؟

2706