2733
2734

دوستای ورزشکار

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فقط باید بری کلاس تو خونه که اصلا نمیشه بعدم اگه با یه دوست بری خیلی خوبه من خودم هرکلاسی تنها رفتم ولش کردم ولی الان با دوستم میرم بدنسازی خیلی خوبه

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

خوش هیکل شدن و اذت بردن

اوایل تو خونه ورزش کردن برام خیلی سخت بود اصلا لذتی ازش نمیبردم اما جدیدا خیلی حال میده 

البته اگر تنبلی  رو بذارم کنار از فردا میخوام برم صبحا پیاده روی کنم شاید دست از پرخوری بردارم

ورزش نکنم کسلم

کمر درد میگیرم و گردن درد

ورزش میکنم دوش میگیرم تازه ری استارت میشم و سرحااال

خوش هیکلی و سلامتیم هم موثره

من ژن ورزش رو فک کنم دارم

کلا علاقه درونی دارم به ورزش

یجور اعتیاد

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .