2733
2739

من نمیدونم چرا انقد بعیضیا بی دلیل توقعشون بالاست من شخصا از وقتی که توقعمو از مردم اوردم پایین هم خودم راحت تر زندگی میکنم هم الکی نمیرم رو مخ دیگران مگه سادیسم دارم ؟! 

شمام دارین ادمای پرتوقع اطرافتون؟ چه توقعاتی داشتن یا دارن که شاخ دراوردین؟،؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانواده همسرم توقع دارن از همسرم از مغاز ای که با کلی زحمت خریده بذل و بخشش کنه و ببخشه بهشون😐

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اره پدرو مادرم مثلا با شوهرم میخایم بریم بیرون باید بگیم چرا و کجا میریم هرجا میرم‌ باید بگم این دخالتش ن باعث شده رابطمون با شوهرم سرد بشه  اها اینم‌بگم‌ک عروس یهم کردم سر خدنه زندگی خودمم سنمونم کم میس شوهرم ۲۸ سالشه

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
2738

یکی از خواستگارام توقع داشت توی دوران اشنایی ببوسمش و دلیلش این بود که باید بیشتر باهم اشنا بشیم😑🤣🤣🤣

میگفت شاید از من خوشت نیاد فک کنم متظورش این بود که مثلا از مزه دهنش خوشم نیاد جواب رد بدم یا اون خوشش نیاد😶پناه برخدا

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...

شوهر وخانوادش ...شوهرم دوس داره هرکاری دلش میخواد بکنه هر حرفی بزنه ولی من صدام درنیاد..خانوادشم انگاری کنیز نیازداشتن تاعروس

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

خواهرم توقع داره هرجایی دوری ک سفرمیریم اونم ببریم. درصورتیکه مجردی خون ب دلم میکرد نمیزاشت برم جایی. حسودبازی درمیاورد حتی تو دوره عقد. 

یه بارهم باهام دعواوقهرکرد وناسزا ب شوهرگفت😬😐😐😐😐دیوونه

😁
2706