2733
2739

من فکر کنم جفتشم دارم ولی اسمش پاک شده نمیدونم از کجا تشخیص بدم کدوم به کدومه.کسی میتونه کمکم کنه لطفا

تو زمانی بزرگ شده ای که دیگر از هیچ چیزی تعجب نکنی👌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وانیل معمولا تو مقدار کم میشه . دونه هاش به هم چسبیده هستن یکم . از بوشم راحت تشخیص میدی 

بیکینگ پودر مثل آرد میمونه و مقدارشم بیشتره 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم 
2740

وانیل شیرینه 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
وانیل معمولا تو مقدار کم میشه . دونه هاش به هم چسبیده هستن یکم . از بوشم راحت تشخیص میدی  بیکی ...

عکس بزارم میشه ببینین ؟

تو زمانی بزرگ شده ای که دیگر از هیچ چیزی تعجب نکنی👌

بیکینگ پودر از کربنات درست شده و شیمیایی هست ... 

برای حجم خمیر و کیک... 

وانیل یک گیاهه... 

اینم فرق اصلیشون... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2706