2737
2739

دخترم دوسالو دوماهشه چند روزه بینیش کیپه بردم دکتر براش آمپول بتامتازون زد شربت کلاوسین داد قطره سدیم کلراید اسپرشو اما هیچکدوم تاثیر نداره دستگاه بخورم ندارم ی راه چاره بیاندیشید از ویکس هم استفاده کردم اما فایده نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم برا بچه فرقی داره یا نه ولی کلا به کسانی که دماغشون کیپه میگن روغن بنفشه بریزین 

من معتقدم به اینکه سختی تو زندگی همه وجود داره ،معتقدم به اینکه سختیای زندگی منو قوی تر میکنن ، معتقدم به اینکه هیج اتفاقی الکی و آبکی نیس ، ذهنم پر حرفه پره خیاله پره طرحه واسه نوشتن واسه کشیدن واسه ساختن ،من عاشق دوویدنم عاشق نقاشی ، کتاب خوندن تو گوشه دنج اتاق، فیلم دیدن و پفک خوردن، کمک کردن ، با دوستام بیرون رفتن، غذای من دراوردی پختن ، شعر خوندن ، موسیقیه خوب، دیوونه وار حل کردن مساعل ریاضی و فیزیک و لحظه به جواب رسیدن ،،،، دوس دارم بدرد بخورم چه زنده ام چه مرده ام #کارت _ اهدای _ عضو ،،،،ما بعد مرگمون به بدنمون نیاز نداریم ولی خیلیا دارن ... مهربون باشیم دنیا خیلی زود تموم میشه ..🖐 ادمای دنیایه مجازی هم دل دارن مراقب تک تک کلمه هایی که تایپ میکنیم باشیم ..💫❣
2731

البته روغن ببنفشه بر پایه های مختلفی هست نمیدونم کدوم بهتره 

من معتقدم به اینکه سختی تو زندگی همه وجود داره ،معتقدم به اینکه سختیای زندگی منو قوی تر میکنن ، معتقدم به اینکه هیج اتفاقی الکی و آبکی نیس ، ذهنم پر حرفه پره خیاله پره طرحه واسه نوشتن واسه کشیدن واسه ساختن ،من عاشق دوویدنم عاشق نقاشی ، کتاب خوندن تو گوشه دنج اتاق، فیلم دیدن و پفک خوردن، کمک کردن ، با دوستام بیرون رفتن، غذای من دراوردی پختن ، شعر خوندن ، موسیقیه خوب، دیوونه وار حل کردن مساعل ریاضی و فیزیک و لحظه به جواب رسیدن ،،،، دوس دارم بدرد بخورم چه زنده ام چه مرده ام #کارت _ اهدای _ عضو ،،،،ما بعد مرگمون به بدنمون نیاز نداریم ولی خیلیا دارن ... مهربون باشیم دنیا خیلی زود تموم میشه ..🖐 ادمای دنیایه مجازی هم دل دارن مراقب تک تک کلمه هایی که تایپ میکنیم باشیم ..💫❣
2740

من پارسال زمستون رفتم داروخانه، ۷۰ هزارتومن یه دستگاه بخور ایرانی خریدم، راحت شدم. 

قطره فنیل آفرین از داروخانه بگیر، دو سه نوبت استفاده کن. استفاده بیشتر از سه روز ممنوعه چون تاثیر عکس داره.

بعد دکتری که بردی بچه رو آمپول بتامتازون زده ولی ستیریزن و فنیل آفرین نداده؟ 

یا حضرت کورتون!!!!!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
الان ک بینش کیپه بخور سرد خوبه یا بخور گرم ؟

کلا بخور گرم از این فصل خوبه. بخور سرد مورد تایید بعضی پزشکا نیس

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
دماغش خیلی پره نمیتونه فین کنه اگه فین کنه باز میشه من تابحال از فین گیر استفاده نکردم می‌کشه ترشحات ...

اره من قطره میریزم نرم میشه بد عین گیر میزنم 

بره سلامتی نی نی ی صلوات بفرستید