2733
2734
عنوان

قرص ال دی

111 بازدید | 16 پست

سلام خانما من ۵روز پیش پریودیم تموم شد بعد پریودی دوتا قرص ال دی خوردم قط کردم دیگه نخوردم الان دوباره پریود میشم آیا از قرص ال دی هستش یا مشکل خاصی هست؟؟؟؟چون دلدرد شکم درد دارم خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاک برسرش من با ال دی حامله شدم نکبت

چجوری مگه میشه مرتب بخوری حامله شی 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

منم یبار میخواستم پریودام بخاطر کنکور بهم بزنم که روز کنکور پریود نشم همینکارو کردم سه تا خوردم ولش کردم همون روز پری شدم

بین دوتا پریودام فقط دو روز فاصله افتاد :/

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|

باز پریود میشی من ازدواج نکردم ولی پارسال برای تنظیم پریودی یه هفته خوردم یع شب یادم رفت فرداش ساعت هفت خوردم ده روز پریود شدم ولی خیلی بد انقد حالت های...داشتم ترشحات عجیب غریب همش کارم شده بود گریه میگفتم چه بلایی سر خودم اوردم

شد دیگه

من خودم قبل بارداریم میخوردم الانم میخورم یکیش یادت بره خطریه استاد تنظیم خانوادمون میگف یکی میخورد انقضای قرص تموم شده بود نمیدونس بارداررشده بود 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
منم یبار میخواستم پریودام بخاطر کنکور بهم بزنم که روز کنکور پریود نشم همینکارو کردم سه تا خوردم ...

اگه میخوای نشییییییییی باید هی بخوری قت نکنی روزی که میخوای بشی قطع کنییی

چرا با بدنت و هورمونات اینکارو میگنی

نمیدونستم دوتا قرص اینقد اثر دارن وگرنه ادامه میدادم....بعدش چون ای یو دی دوماه پیش بد بود گذاشته برام دراوردمش میگم نکنه رحمم چیزیش شده استرسش گربتم البته ای یودی ۱ماهه دراوردم