2737
2734

بیاید قدر زندگی هامون در کنار همسر و بچه هامون و هرکدوم از اعضای خانوادمون بدونیم...

سرنوشت تاپیک هجده سال زندگی عاشقانه برای همه مون دیر یا زود به یه شکلی اتفاق می‌افته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون تاپیک رو نمیدونم چی بوده اما کاملا با صحبتتون موافقم 

حتی اهمیت همسر و فرزند باید از خانواده خود آدم هم خیلی بیشتر باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

به نظرم هم خود داریوش و هم خانوادش آدم های خیلی خوبی بودن خانواده ی شوهر من یه ذره انسانیت ندارن وقتی زندگیمو با بهار مقایسه می کنم اشک از چشم هام جاری میشه شوهرش واقعا پشتش بوده ولی شوهر من چی؟؟؟خانوادش خونمو تو شیشه کردن اونم براشون جون میده.

به نظرم هم خود داریوش و هم خانوادش آدم های خیلی خوبی بودن خانواده ی شوهر من یه ذره انسانیت ندارن وقت ...

مهم نیست دیر یا زود هممون میریم و اونطرف حساب و کتابی هست، هرکدوم خودمون باید خوب زندگی کنیم تا بعد از رفتن خودمون یا عزیزانمون حسرت همه وجودمون رو پر نکنه

2706