2737
2734
عنوان

دوستان لطفا اول خواستگارتون و خوب بشناسین بعد ازدواج کنید😒

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 41 پست

درود 

مهمترین نکته برای انتخاب مناسب، آگاهی و شناخت کافی هست ... پس واقعا زمان بگذارید و عاقلانه تصمیم بگیرید ... شناخت زمان بر هست، منطق غلبه میکنه، تمام جوانب رو بسنجید و کسی رو انتخاب کنید که میانگین معیارهای معقول شما رو داشته باشه و مناسب هم باشید

خوشبخت باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب وقتی هنوز عقد نکردی باید ببینی درشرایط بد عصبانیتش چجوریه؟میزنه همه چیزو میشکونه،داد میزنع و....

باید سعی کنی عصبیش کنی ببینی تو عصبانیت خودشو کنترل میکنه یا میخواد آدمو قورت بده

حالاااا صبر کنی تا عقد ک بدبخت میشی

باید ببینی خسیس نیست؟ چشم چرون نیست؟ حواسش ب خانم خودش هست یا نه؟ 

زبان بدنش چطوریه... تیک داره... نداره... چشماش قرمز میشه... رنگش قرمز میشه... دستش مشت میشه... میخواد بهت حمله کنه یا نه عاقلانه و خونسرد از موضوع رد میشه

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
و الان مجبور توی ۳۵ سالگی تنها زندگی کنم و یه ادم شکاک شدم که به مردی اعتمادندارم و نمبتونم ازدواج ک ...

الهییی عزیزم

گلم آدمای خوب هم زیادن

امیدوارم ی انسان سر راهتون قرار بگیره 🙏🙏🙏

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2740
یه چیزی رو میگم شاید بعده ها به حرفم برسی ما ادمها تازیر یه سقف نباشیم همدیگه رو نمیشناسیم

اخه دیگه خساست شلختگی کثیفی بی تربیتی یا اعتقادات طرف مثل مردسالاری دیکتاتوری چیزی نیست که قابل شناختن نباشه یکم ادم زرنگ باشه کامل معلومه از رفتار تک تک افراد خانوادش و حتی غذاخوردنشون و لباس پوشیدنشون و ادبیاتشون  کلی چیز میشه فهمید 

از رفتار عروس دامادشون میشه کلی چیز فهمید 

من اینجا زیاد دیدم واقعا انگار خانما چشم بسته ازدواج کردن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست