2733
2739
عنوان

دوستان لطفا اول خواستگارتون و خوب بشناسین بعد ازدواج کنید😒

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 41 پست
واقعااا یه وقتایی عشق آدمو کور میکنه ایرادا جلوی چشمتههه ولی نمیبینی بعد از ازدواج تازه چشمات باز می ...

من نشون هستم..پسر عمم(همون که برام نشون اورده) و خیلی دوست دارم ولی باید بشناسمش تا اگه بد بود خودمو بچه هام و هم بدبخت نکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کسی و نمیشه به این حرفها شناخت .

مردا نمیتونن خودشونو نگه دارن مخصوصا وقتی عصبی میشن... بیرون ک ببری کلافه میشن خودشونو لو میدن

کمی اذیتشون کنی ذات پاکشونو میریزن بیرون 🤣

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2728
من نشون هستم..پسر عمم(همون که برام نشون اورده) و خیلی دوست دارم ولی باید بشناسمش تا اگه بد بود خودمو ...

فامیل که راحتتر میشه شناخت فقط اگه عاقلانه ببینی و عجله نکنی ولی دوستی و عشق و عاشقی واقعا بیشترش از رو احساسه

خیلی خوبه که قبل از ازدواج به این چیزا توجه میکنی

عزیزم خوب شناختن طرف و همچنین خوب بودن طرف ضمانتی نمیشه که اون شخص بعدها بهت خیانت نکنه الان دوره زمونه یجوری شده که آدم باید با چنگ و دندون زندگیشو حفظ کنه هم زندگی با آدم اهلش هم با نا اهلش سخت شده 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
2740
قبل ازدواج بهترین کیس هستن اما بعد ازدواج بدترین خواهرم دقت کن... تحقیق کن... هول نشو صحبت ی عمر ز ...

اره واقعا..اگه بد باشه هم خودش هم بچه هاش و بدبخت میکنه اعصاب بچه هام خورده

ببین الان مثلاً من هر چقدر بد باشم تو فامیل که بد نیستم .الان که کسی با کسی اونقدر در ارتباط نیست&nb ...

گاهی دختر بدی طرف رو میبینه ولی میگه نمیتونم پا رو دلم بذارم.

از طرفی هم یه آدم نمیتونه مدت طولانی فیلم بازی کنه. و اینکه نوع رابطه فرد تو خانواده هم خیلی کمک کننده س. نوع رابطه پدر و مادر پسر خیلی خیلی مهمه. نمیشه از پسری که تو خانواده به شدت مرد سالار بزرگ شده، انتظار داشت جور دیگه ای رفتار کنه.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
واقعا ازدواج مث هندونه دربستس. هرکسی زمانی ک میخواد انتخاب بشه بهترین ارائه میده البته یه دسته هستن ...

باید اینقدر زرنگ باشی ک بهترین و بدترینشو کشف کنی

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
مردا نمیتونن خودشونو نگه دارن مخصوصا وقتی عصبی میشن... بیرون ک ببری کلافه میشن خودشونو لو میدن کمی ...

خب وقتی هنوز عقد نکردی باید ببینی درشرایط بد عصبانیتش چجوریه؟میزنه همه چیزو میشکونه،داد میزنع و....

2706