2733
2734
عنوان

ازش بیزاااارم خداا😓

1387 بازدید | 67 پست

یک ماهه میخوایم بریم یه کمد بخریم هی امروز فردا امروز فردا بعد کلی دعوا بعد کلی شکوندن وسایل ک تو دعوا بود کتک زدن اشکمو دراوردن گفت صب ساعت ۹ میریم دیشب تا صب پادرد داشتم خوابم نمیبرد صبح با بدبختی بیدارشدم بیدارش کردم نشسته گوشی بازی کردن میگه حالا الان میریم نمیخریما میریم ببینم چجورن قیمت چجوره فلان😓بهش گفتم کاش بمیری یا من یا تو اونیکی راحت بشه..اصلا انگار نه انگار...دیشب خونه مادرشوهر فهمیدن برا همه تولداشون گوشی خریده اقا اونوقت تولد من ب عزا میشینه اونوقت گوشی ک خریدم با پول شاباشام هزااار تومن روش نذاشت😔😔الان رفته بیرون گفت اومدم میریم ولی حالم از خودش و زندگیمون بهم میخوره... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دیگ بهش نگو چیزی بخره ارزششو نداره ول کن

ببین نگاه میکنم فامیل حسرت میخورم نگاه میکنم دوستام حسرت میخورم خسته شدم این پول کمدو هم مامانم داده ب دروغ گفتم پول قرعه کشیه ماهی ۱۰۰ تومن ب من ک پول نمیدی بده ب اون

چقدر سخت.عزیزم خدا صبرتونو زیاد کنه یا یه راه حلی جلوپاتون بذاره انشالله

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

😂😂😂شوهر منم بعضی وقتا اینجورع 

هی عقب جلو میکنه .اعصاب منو بهم میریزه 

همچین که بلند بشم و کیف رو ببندم 

میگه غلت کردم بیا بشین همین فردا میبرمت😂🤪

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706