2737
2739

خانما من خواهر شوهرم چند روزیه اومده خونم شوهرش کرونا داره قراره ۱ ماه بمونه ۴ تا بچه داره یکی هم حامله هست بچه هاش داخل اتاق ما میخوابوند خودشم تنها تو اتاق دخترم منم بهش گفتم منو شوهرم میخوایم باهم راحت باشیم لطفا بچه هات ببر بزار پیش خودت من مسئول بچه هات نیستم بعد گفت وا حالا بچه هام نخورنتون دو روز دست نگه دارید منم گفتم ببخشیدا! من نمیتونم بخوابم هر بار یکی از بچه هات دسشویی دارن باید ببرمشون دسشویی لطف کن بچه هات رو خودت نگه دار من میخوام راحت باشم از دیشب بچه هاشو میبره اتاق خودش دخترمم میره رو تختش میخوابه 

الان خانم بدون اجازه میره تو کمدم لباسامو ور میداره میره سر کمد میگه این چیه اون چیه میگم کمد یه چیز شخصیه میگه خونه برادرمه خونه تو که نیست دارم میترکم از حرص در اتاقو قفل کردم میگه کلید اتاق کجاست من نمیتونم ۱ ماه اینو تحمل کنم همش هم میگه این چیه پختی اون چیه پختی انگار خونه من هتل ۵ ستاره هست خداروشکر شوهرم پشتمه این نفهم خیلی پرروعه دیروز شوهرم حقوق گرفت از شوهرم ۵۰۰ تومن گرفت رفت برای بچه هاش چیپس و پفک و اسباب بازی گرفت من خودم باید قسط بدم پول قسط برداشت رفت😭😭😭😭😔😔😔 دیگه نمیتونم این بشر تو خونم تحمل کنم راه خونه مادرم دوره خواهرم دوتا دختر داره من نمیتونم برم اونجا چیکار کنم بره از خونم هرچی میگم اینجا هتل داره نمیرید میگه خونه برادرمه شوهرم میگه اینجا ما جامون زیاد نیست میگه حالا ۱ ماه تحمل کن خستم شد به قران دیگه نمیکشم همش خم و راست میشم اون حاملس منم حاملم تازه من بیشتره هفته هام خدایا بهم صبر عظیم بده

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خدا صبرت بده  مردم چه پرروعن بره خونه ی مادرش

مادرش میگه نه من براچی خونه خراب شده خودش ۴ خوابس شوهر احمقشو ببره بزاره داخل یکی از اتاقا هیچیش نمیشه تازه خانم تک سرفه داره یکی از بچه هاش هم بدن درد داره خدا بخیر بگذردنه

در این حد پر رویی به عمرم ندیدم

با زبون داری بهش میگی نمیفهمه 

این نمیخوااااد بفهمه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

برات آرزوی صبر ایوب میکنم🤐💪

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
درسته برادرشه ولی باید حداقل رعایت کنه چرا نمیره خونه مادرشوهرت؟؟

میگه من اینجا کرونا میگیرم

وا چه مسخره 

بره خونه مامانش 

من که عمرا بتونم همچین آدم مزخرفی رو تحمل کنم

بگو پاشو برو خونت شوهرتو بنداز بیرون، آوار شدی سر من😠

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
مادرش میگه نه من براچی خونه خراب شده خودش ۴ خوابس شوهر احمقشو ببره بزاره داخل یکی از اتاقا هیچیش نمی ...

ی دعوای اساسی باهاش کن بعدم بندازش بیرون احمق رو

این همه اضطراب اصلا برات خوب نیست خدای نکرده زایمان زودرس میکنیا 

2706