2733
2739
عنوان

توروخدا كي تعبيرخواب بلده بياد

105 بازدید | 13 پست

ديشب خواب ميديدم منو با ي مرده كه قيافه خيلي زشتي داشت ميخواستن عقد كنن من ميخواستم فراركنم پسره اومد دستم روگرفت كف دستش تيز تيز مو بود عين تيزي ريش😖خيلي ي جوووري بود

تعبيرش چيه؟

من يكي رو دوست دارم قصدمون ازدواجه نكنه تعبيرش اينه ك ميخوام ازش جداشم؟؟؟؟

اسم اين ك توخوابم بود بااسم عشقم فرق داشت

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مهربونم شاید خانوادت میخوان با یه کس دیگه ازدواج کنی و مجبورت میکنن برای ازدواج با اون...پدر مادرت ق ...

بابام سربسته ميدونه شرطاي سنگين گذاشته ك همين باعث شده تاالان ازدواج نكنيم

حالاتعبيرشچيه

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

خیره 'اینقدر ذهنت درگیر اینکه با عشقت میرسی یا نه خواب پریشون دیدی'صدقه بده 'بهش فکر نکن انشاالله که خوشبخت میشی

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
خیره 'اینقدر ذهنت درگیر اینکه با عشقت میرسی یا نه خواب پریشون دیدی'صدقه بده 'بهش فکر نکن انشاالله که ...

مرسي عزيزم ان شاالله ك خيره

2738
منم خواب دیدم بابا یه کیسه زردآلو بهم داد  تعبیرش چیه؟!!!!

خیره انشاالله من برات اینجوری تعبیرش میکنم که اگه مجردی یه ازدواج خوب میکنی اگر متاهلی یه نی نی خشگل خدا بهت میده

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
شما تعبیر بلدی؟

نه عزیزم ولی میدونم خواب چه خوب چه بد و پریشون نباید دنبال تعبیرش رفت'خیلی از خوابهای ماهم نشون دهنده ذهن پریشون وفکر درگیرماست'همیشه بعدخواب صدقه بدید و خوابتون روبرای کسی تعریف نکنید و تعبیر خیر کنید

منم خواب دیدم. با دوسته خانوادگیمون رفتیم یه مسافرت سرسبز تو یه باغ یا جنگلی بودیم هی همسر من با خان ...

عزیز دلم گفتم خوابت رو تعبیر خیر کن و صدقه بده همین، درگیر خوابهات نشو ولی اینم بگم اگه مشتری پروپا قرص نی نی سایت خصوصا تاپیکهای خیانتی این خوابهات کاملا طبیعیه'انشالله سالهای سال در کنارهمسرت خوشبخت و سالم زندگی کنید