2733
2739

والبته باامپول سینال اف وسینافکت؟!

اینارو دکترم داده از پنج پریودی مصرف کنم و هشتم برم سونو...ممیدونم میترسم عوارض داشته باشه

ینی این ماه نتیجه میده یا چی؟!

من ماه قبل با لتروزول و امپول هاچ ام جی باردارم شدم 

ولی سقط شد

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲

پنجمین دوره س که دارم لتروزول مصرف میکنم هنوز باردار نشدم 

به منم استرادیول داده برای چیه دقیق ؟میدونی دوستم ؟

من از خشکی واژن به دکترم گفتم یعنی برای اینه ؟

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اندومتریوز چیع 

یه بیماری مزخرف لعنتی دردناک که باعث درد شکم و لگن و ناباروری میشه .درد موقع نزدیکی موقع پریود و...

من بخاطرش عمل کردم اما پایدار نیست و برمیگرده .درمان نداره .کنترل میشه با دارو 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2738
اندومتریوز با سونوگرافی واژینال پیداست؟

بله

شما نوعش خونی بود یا گوشتی؟کجا عمل کردی؟

خرداد عمل کردم.کرمانشاه 

نوعشو نمیدونم اما شدید بود .چسبندگی زیاد و همینطور دوتا کیست ۸ و ۷ سانت .که دکتر گفت زود باید اقدام ب بارداری کنیم قبل از برگشتش