2737
2739
عنوان

شماها دوس دارید چندتا بچه داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 81 پست

من ی پسر دارم .خیلی بچه دوس داریم هم من هم شوعرم. اما بخاطر شرایط اقتصادی نمیشه بهش فکر کرد.و البته زایمان خیلی سختی داشتم که باعث شده از بچه دار شدن بترسم .اگه میدونستم اهر میخوام سز بشم از خدا میخواستم ی دو قلو یا سه قلو بده بهم راحت شم 😅.... اما اگه همچی اوکی بود دوس دارم دو تا پسر ی دختر یکی ی دونه داشته باشم .واقعا ی دونه بچه خیلی کمه. ازدواج کنه بره واقعا آدم تنها میشه .

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه تا دارم ولی زیاده فقط یکی تمام

وای نگو😍😍😍

سه تا ک خیییلی خوبببه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2728

مردا همشون اینطوری غیر عادین😐😂

شوهر منم ایجور چرتو پرتا زیاد میگه،. میگه آخ اگه 5قلو باشههه من لپ هاتو گاز میگیرم میکَنم میذارم زمین 😐😐😂😂😂🤦‍♀️

کی حوصله داره 5قلو 6قلو داره یدونه رو مردم عصابشون نمی‌کشه 😂

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

يه پسر دارم دوس داشتم دوتا دوختر و دوتا پسر بيارم از نظر مالي مشكل نداريم ولي انگار خدا نخواست

مث باد سرد پاييز غم لعنتي به من زد حتي باغبون نفهميد كه چه آفتي به من زد🥺 حكايت خود منه دقيقا🖤خدارو شكر كه پسر و عشقم و دارم كه با نگاه كردن بهشون بتونم همه چيز و تحمل كنم
2738
بوی پول که به مشامشون برسه آدمم میکشن لوله بستن که سهله😐

من همه این راهها که میخوای بری رفتم

گفتن تا ۴۰سالت نشه محاله 

منم تا۴۰سالگی بشینم۱۰تا بچه میارم😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706