2733
2734
عنوان

مناسب ترین سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من که هیچوقت 

من 20 سالمه ولی وقتی بهم میگن چرا ازدواج نمیکنی ازدواج کن عصبی میشم اصلا دلم نمیخواد ازدواج کنم دیگه

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2731
الان دانشگاه به درد پسرا نمیخوره چه برسه به دخترا

بنظر منم عاره پسرا تا برن مدرک اینا الان لیسانس ایناهمه بیکارن تو کشور ما باید پسر بعد دیپلم سربازی بعدش سرکار  با این گرونی باید زود بره کار کنه 

یه صلوات برام میفرستین با دلای پاکتون  
با این حرف ها نباید خودتون رو گول بزنید  چیز های خوب همیشه خوب هستن مثل داشتن تحصیلات  و ...

موافقم👏

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
با این حرف ها نباید خودتون رو گول بزنید  چیز های خوب همیشه خوب هستن مثل داشتن تحصیلات  و ...

اونایی که درس خواندن خیلیاشون ازدواج نکردن و موندن رو دست پدر مادرشون و تقریبا همه اونایی که درس نخوندم ازدواج کردن و از خونه رفتن  

2740
یکم برا دختر دیر نیست؟ البته شایدم خوب باشه کامل از مجردی لذت برده

از نظر من نه  مگه قراره چی بشه که دیر بشه از لحاظ بچه دار شدن هم زمان زیادی هست براش. به نظرم اینکه از هر لحاظ فکری و عقلی  اعتقادی و حتی لذت بردن از مجردی آدم به بلوغ برسه بعد ازدواج کنه. فرقی هم نداره دختر پسر

اونایی که درس خواندن خیلیاشون ازدواج نکردن و موندن رو دست پدر مادرشون و تقریبا همه اونایی که درس نخو ...

زمانی که ازدواج رو تنها غایت زندگی و هدف برا خودتون بدونین و شوهر داشتن نهایت آرزو باشه انتظار چنین طرز فکری می‌ره .

اونایی که درس خواندن خیلیاشون ازدواج نکردن و موندن رو دست پدر مادرشون و تقریبا همه اونایی که درس نخو ...

ازدید شما فقط ازدواج کردن مهمه 

اونایی که همه توسن کم ازدواج کردن الان همه خوشبختن؟

عزیزم ازدواج کردن مهم نیست خوشبخت بودن بعد ازدواج مهمه 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ب سن نیست.

پسر هروقت استقلال مالی وبلوغ فکری ومسئولیت پذیری رسید

دختربلوغ فکری و مسئولیت پذیری.

میبینی پسر 40سال شده ولی هنوز دهن بین حرف مادرخواهرومادرش هست ب نظرم اصلا ازدواج نکنه بهتره

یادخترهمین طور 30سال شده ولی هنوزمسئولیت پذیری خانواده رونداره

عشقم همسر م♥♥
زمانی که ازدواج رو تنها غایت زندگی و هدف برا خودتون بدونین و شوهر داشتن نهایت آرزو باشه انتظار چنین ...

زمانیکه که تحصیلات تنها غایتت باشه یه دفه بخود میای میبینی ترشیدی و یه مدرک داری که باید بذاری سر کوزه آبشو بخوری 

دختر تا به استقلال مالی نرسه ازدواج اشتباه هست ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

زن داداشم با کلی سرمایه و استقلال مالی با داداشم ازدواج کرد الان هم با تشویق برادرم گلی ملک برای خودش و به نام خودش داره