2737
2739
عنوان

مناسب ترین سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 86 پست
نظرت و براى خودت نگه داره اشتباه يا درست زندگيم و خودم تشخيص ميدم نه شما كه فكر شوهر از كودكى ميكنن ...

من قبلاً گفتم ته این راهم من از شهر خودم رفتم تهران و توی بهترین دانشگاه درس خوندم و کلا توی ۴ سال دانشگاه مجرد بودم. دوست پسر سابقم الان آمریکاست و داره دکترا میگیره . آغا خبری نیست بدون که تهش میفهمی هر چی زودتر ازدواج کنی بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلاً گفتم ته این راهم من از شهر خودم رفتم تهران و توی بهترین دانشگاه درس خوندم و کلا توی ۴ سال د ...

شما ازدواج كن ١٠تا بچه هم بيار عزيزم ❤️

شما از شهرستان اومدى تهران فرق داره با شرايط كسى كه تهران بزرگ شده 

فکر نمیکنی پدر و مادرت ازت خسته شدن ؟ آیا دوست ندارن ازدواج کنی و براشون نوه بیاری؟ دوست ندارن سر و ...

دارم میگم من تو خونه‌ی اونا زندگی نمی‌کردم تو یه‌محله دیگه بودم و خانواده‌ام من رو هفته‌ای ۲و۳ بار بیشتر نمیدیدن که بخوان خسته بشن 

پدرم میگه وقتی از روبه‌رو پروژه‌های من رد میشه و اسمم رو میبینه مطمئن میشه که من رو درست تربیت کرده

و سر و سامون گرفتن هم به معنای شوهر کردن نیست کسی‌که مستقل زندگی می‌کنه و استقلال مالی داره یعنی سر و سامان گرفته!

و اینکه من ۲۹ سالگی ازدواج کرد و ۲ تا بچه هم دارم 

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2728
فكرت خيلى جالب برام واقعا مشتاقم بدونم كجا بزرگ شدى كه همش حس سربار بودن دارى و بايد زود برى خونه شو ...

معمولاً تو شهرهای کوچک دخترها تا شوهر نکنن نمیتونن از خانه پدری خارج بشن بخاطر همین حس سربار بودن بهشون دست میده و خانواده از دستشون خسته میشن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
معمولاً تو شهرهای کوچک دخترها تا شوهر نکنن نمیتونن از خانه پدری خارج بشن بخاطر همین حس سربار بودن به ...

دقيقاااا همينه و نميدونم چرا همه رو تشويق ميكنن زود شوهر كن 😒 و نميخوان قبول كنن هيچ راهى جز ازدواج براى فرار از شرايط نداشتن

دارم میگم من تو خونه‌ی اونا زندگی نمی‌کردم تو یه‌محله دیگه بودم و خانواده‌ام من رو هفته‌ای ۲و۳ بار ب ...

اینکه استثناا آدم موفقی شدی دلیل نمیشه همه مث تو باشن . با حرفهای غیر منطقیت مردمو گمراه نکن.

اینکه استثناا آدم موفقی شدی دلیل نمیشه همه مث تو باشن . با حرفهای غیر منطقیت مردمو گمراه نکن.

حرف شما که میگی دانشگاه رفتن به درد نمیخوره غیرمنطقی و گمراه کننده هست نه من

و لازم به ذکره که اکثر دوستا و همکارا و آشناهام همنطوری زندگی کردن و خیلی هم موفقن

2740
اونایی که درس خواندن خیلیاشون ازدواج نکردن و موندن رو دست پدر مادرشون و تقریبا همه اونایی که درس نخو ...

این حرفای چرت و پرت رو از کجات در میاری🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ای خدا چقد آدمای بدون تفکری داریم تو جامعه، 

بابا متولد 81 نیستم😂23 سالمه. نمیدونستم نام کاربری غیر قابل تغیره😂
اونایی که درس خواندن خیلیاشون ازدواج نکردن و موندن رو دست پدر مادرشون و تقریبا همه اونایی که درس نخو ...

اگه خودت کاره ای نشدی و از این راه نتونستی به آرزوهات برسی دلیل نمیشه دیگران مثله تو باشن😏😏😏😏😏😏😏😏😏حتما خودت تا کلاس پنجم خوندی

زمانیکه که تحصیلات تنها غایتت باشه یه دفه بخود میای میبینی ترشیدی و یه مدرک داری که باید بذاری سر کو ...

همین که از کلمه ترسیده واسه دخترا ازدواج کردی فرهنگ و شعورت رو میرسونه😒😒متنفرم از آدمایی مثه تو

گل من شما هرچی بگید فایده نداره  افرادی که درس نخوندن در پی این هستن که بگن  بگن درس خون ...

همونو بگو، این خانم حتی شعورش نمیرسه به دخترا نگه ترشیده، بعد میاد دم از این حرفا میزنه، مطمئن باش خودش نتونسته درس بخونه و سربار شوهرش که انقد ترشیدس