2733
2739

خونمون نیمه زیرزمین هس پایین خونه مادرشوهرم. کلا۵۰ متره کابینت کمد درست حسابی نداره الان میگم حیف اون جهیزیه خوشگلم که اوردم اینجا. اصلا دستم به کار نمیره همه جا کثیف و داغون میشه هفته ای یبار شاید یه سروسامونی بدم ولی درکل اصلا دلم نمیخاد دستی به خونه بکشم. وقتی شوهرم میاد فورا میره بالا خونه مادرش من از حرص میمیرم حس میکنم اینجا خونه من نیس

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

ببین رک بهت بگم این حرفا الان فایده نداره خب دست و پات رو که نبسته بودن شما خودت میدونستی و زنش شدی خب ازدواج نمیکردی با این شرایط 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین رک بهت بگم این حرفا الان فایده نداره خب دست و پات رو که نبسته بودن شما خودت میدونستی و زنش شدی ...

به من میگفت زودی خونه دست و پا میکنم ولی هیچ حرکتی نمیکنه.

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
2738
اگه مادرشوهرت خوبه توهم برو بمون اونجا

میرم تو خیابون میمونم خونه اون مادرش نمیرم

عزیزم همه یجورایی گرفتارن منم الان تو یه مشگل بزرگ گرفتار شدم که شوهر و خونه زندگی به چشمم نمیاد

منم گرفتاری خیلی زیاد دارم ولی از یه طرفم مسائل همسرم واقعا ادم خسته میشه. 

به من میگفت زودی خونه دست و پا میکنم ولی هیچ حرکتی نمیکنه.

خب نباید باور میکردی مردا همه برای اینکه فقط اون تایم جونشون رو در ببرن این وعده ها رو میدن بعد که خر از پل گذشت یادشون میره

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
خب نباید باور میکردی مردا همه برای اینکه فقط اون تایم جونشون رو در ببرن این وعده ها رو میدن بعد که خ ...

من ماه پیش بابازرگم که جای بابام بود رو از دست دادم.  از لحاظ روحی داغون بودم یبار نگفت پاشو لباستو بپوش ببرمت پیک نیک حالت عوض شه فقط تمام حواسش به باباش که مریض شد بود. من بیچاره کلا فراموش شده بودم. اینجور میشه منم افسرده میشم