2733
2739
عنوان

کرونا

75 بازدید | 6 پست

نگفتم برا پدرش نره

مشکل اینه که مثلا همون آشناها رعایت نمیکنن و کل آشناها میرن؟

وقتی خونواده کرونا دارن به نظرت باید سالم ها و مریضها دور هم جمع بشن؟

برا از بین بردن کرونا باید فداکاری کرد

ولی ما هدفمون از بین بردن کرونا نبوده و نیست و نخواهد بود و انتظار داریم کرونا بره برا بقیه نه خودمون

مثلا آشنایی ما رفته بود برا مراسم اونم یه آشنایی دور تازه از روستا آوندها بودن میگفتم تو روستا همه قوم هستن بعد میگفت اصلا جا نبوده دو تا مراسم دیگه هم بوده مسولیت اونا شلوغ تر

هدف ما کرونا نیست همون مراسمه

بعضی ها هم چند ماه نادر و پدر زندشون رو به خاطر کرونا ندیدن هدف اونا سلامتیه نه من و خیلی هامون 

متاسفانه خیلی ها رعایت نمیکنن

من توی یه تاپیک دیگه هم عرض کردم ، ما توی یه شهر تقریبا گردشگر پذیر زندگی میکنیم ، از روز چهارشنبه حجم جمعیت رو کاملا حس میکنیم 

خیلی وحشتناکه

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دولت نمیخواد کاری بکنه یک نفر میگیره تو کشورهای دیگه سی و چهل نفر از همکارا و فامیلها ودوستان تست میدن  زنجیره کرونا را قطع می کنند تو کشور ما زنجیره تا آخر دنیا میره

اوکی شکر 
2728

استارتر عزیز

البته من خیلی از متن شما متوجه نشدم که منظورتون اینه برای مراسم برن یا نرن

ولی وقتی دیروز یه ماشین عروس دیدم توی خیابون که چندتا از اقوامشون پشت سرش بوق میزدن ، تمام بدنم درد گرفت 

استارتر عزیز البته من خیلی از متن شما متوجه نشدم که منظورتون اینه برای مراسم برن یا نرن ولی وقتی د ...

گفتم نرن یا با احتیاط کامل برن

ولی الان مثلا طرف بوده برادرش رو تهدید کرده نیایین قطع رابطه کامل

یا طراف زن و بچه نوزادش رو تهدید کرده نیای طلاق

گفتم نرن یا با احتیاط کامل برن ولی الان مثلا طرف بوده برادرش رو تهدید کرده نیایین قطع رابطه کامل ی ...

متوجه شدم 

دقیقا درست میفرمایید 

امروز صبح یکی از دوستان دوران مدرسه م تماس گرفته بودن ، جالبه یه بانوی تحصیل کرده و استاد دانشگاه هم هستن، ناراحت بودن که الان تقریبا ۴۰ روزه هیچ کدوم از اعضای خانواده با هم جمع نشدیم 

جالبه هشت تا خواهر و یه برادر هستن

میگفتن هر بار میخوام دعوتشون کنم یکی از بچه هاشون بیماره و نمیتونن بیان

حساب کردم به صورت سر انگشتی حدودا ۴۰ نفر میشن 

واقعا جای تاسف داره