2733
2734
عنوان

دوستان کمک

392 بازدید | 45 پست

سلام. دوستان.من نه ساله ازدواج کردم.دوتا بچه دارم شوهرم متاسفانه اخلاق نداره.همیشه فجش همیشه کتک دیروز داشتم خونه رو جارو می زدم اخه چهار ساله جاروبرقیم خرابه نمیبره درست کنه از خونه فیلم گرفت فرستاد واسه خواهرش اونم تجریکش کرد کتک سگ کشید بهم فیلمو ف ستاد واسه خانوادم خواهرمم گفت بجای اینکه ابروی زنتو ببری جارو برقیتو درست.....دوساعت بکوب کتکم. د تهدیدم کرد بدنم سیاه و کبوده منم زنگ زدم بابام اومد دنبالم اومدم خونه بابام ..چیکار کنم کمکم کنید خستم بیست و شش سالمه پیرم کرده

مگه تو فیلمه چی بود برو پزشک قانونی برگه تو دستت باشه

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخدا خستم مادرش اومده میگه تقصیر منه .بابام ب شوهرم میگه چرا دخترمو کتک زدی میگه خوب کاری کردم.اون زن نیست ...ابرومو برد.بچه هامم خیلی شلوغن.اومدم همه ناراحتن.بگید چ کنم.متاسفانه انتخاب خو دم بود عاشقش بودم

2738
😡😡😡😡من هیچ من‌نگاه.... هنوز میگی چیکار کنم؟؟؟؟ انقد بمون تا کتکت بزنه و مریض شی  دست بز ...

بابام نمیزارع برگردم شنبه میرم پزشکی قانونی.نه ساله کتک خوردم صدام در نیومد.خسستم بخدا

چه شوهروحشیی داری ها😡

خیلی بخدا خانوادگی اینطورن ی بلاهایی اوردن س م ک نگو.دوسالیش دخت مو حامله شدم ریختن توخونه مادرشوه م با خواهر ش باعث شدن کتک بخورم مطب ب مطب منو میچرخوندن بچمو بندازن ......

بابام نمیزارع برگردم شنبه میرم پزشکی قانونی.نه ساله کتک خوردم صدام در نیومد.خسستم بخدا

بابات کار درست میکنه

کسی ک ۴ ساله جارو برقی خونشو درست نمیکنه و تو رو کتک میزنا ک مادربچه هاشی هیچوقت درست نمیشه هرچی درست میشه الا دست بزن

اینم بگم خیلیا بودن تعهد دادن دیگه دست بلند نکنن رو زنشون ولی بازم دست بلند کردن😊

بچه هااتم مهم نیس پیش کی باشه

از اسیب طلاق واسه بچتم نترس

اسیب زندگی با پدری ک دست بزن داره و مادری ک کتک میخوره و ظلم پذیر بودنو ب بچه ها القا میکنه  و روحش بیمار میشه بیشتره

بجه ها خودشون بزرگ میشن میرن پی زندگیشون

مهم تویی

تو

2706