2733
2734
عنوان

سکه پارسیان 🥰روزی ۶تومن یادتون نره

| مشاهده متن کامل بحث + 10382 بازدید | 638 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام‌ درسا جون‌ 

منم‌ زنگ زدم شوهر دختر خالم‌ ، یه ۴۰۰ سوتی برام گذاشت کنار 

۴۷۵‌ تومن  باهام‌ حساب کرد 😃

ولی تو سایت زده ۵۱۲‌ ، 

هر وقت برام‌ آورد عکسش‌ رو براتون میفرستم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سلام‌ درسا جون‌  منم‌ زنگ زدم شوهر دختر خالم‌ ، یه ۴۰۰ سوتی برام گذاشت کنار  ۴۷۵‌ تومن & ...

خیلی خوب باهات حساب کرده عزیزم🥰🥰

همیشه ازاون بخر

منتظرعکسشم

نیکی جون کمکم کن بقیه دوستان روتگ کنم

خیلی خوب باهات حساب کرده عزیزم🥰🥰 همیشه ازاون بخر منتظرعکسشم نیکی جون کمکم کن بقیه دوستان روتگ ک ...

آره گفت سود نمیگیرم ازت‌ 

ما همیشه هر چی  بخواییم از اون میگیریم‌ 

تگ من اصلا کار نمیکنه‌ دورسا‌ جون‌ ‌ 

مال من مشکل‌ داره

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
یکی دوهفته پیش خریدمش  یعنی گرون گرفتم

نه خوبه . البته الان‌ نسبت به اون موقع‌ کمی ارزون تر شده 

منم‌ یه ۴۰۰ سوتی گرفتم‌ ۴۷۵ تومن 

ولی تو سایت‌ زده ۵۱۲

2706