2733
2734

خریدای کلی رو با هم میریم هایپر ولی خریدای روزمره بیشتر شوهرم. منم سالی دو سه بار انجام میدم.

والا برای من فرقی نداره ولی شوهرم بخره راحت ترم چون ماشین ندارم باید با یه بچه یکی دو کیلومتر راه برم. اون تیکه بازار روزانه نزدیک خونمونه و ماشین رد نمیشه از اون مسیر

معمولا همسر انجام میده چون من از خرید متنفرم و اون عاشق خریده

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بهش میگم فلان چیز رو بخر مثلا یه پاکت شیر یهو یک هفته نمیخره میگم خودم بخرم ,از طرفی میگم کار خونه نمیکنه ,خرید هم نکنه دیگه هیچی,اما وقتی مایحتاج تو خونه نیست مثلا نمیدونم حتی غذا چی درست کنم😔

2728
من بهش میگم فلان چیز رو بخر مثلا یه پاکت شیر یهو یک هفته نمیخره میگم خودم بخرم ,از طرفی میگم کار خون ...

عزیزم شوهر منم اوایل اینطوری بود چند روز غذا درست نکردم  بعد فهمید ک تو خونه چیزی نباشه آدم نمیتونه چیزی بپزه 

بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین 
من بهش میگم فلان چیز رو بخر مثلا یه پاکت شیر یهو یک هفته نمیخره میگم خودم بخرم ,از طرفی میگم کار خون ...

مثل منی عزیزم پس مجبوری خودت ب گردن بگیری

منم مثل شما اوایل میخریدم یکماه پنیر نداشتیم نون و برنج هم همین طور

2738

هنوز من یدونه نون هم نخریدم...حتی اگه خونه چیزی کم باشه من نمیخرم وڟیفه ی مردهست این کارا

تحقیقات نشون داده زنایی ک توی امور خونه مسائل خرید دخالت دارن از خانومهایی ک هیچ نقشی ندارن زودتر پیر میشن.....

من میگم خوبه وقتایی که خونه نیست یه سری چیزا که واقعا نیازه رو بخرم که حرصش رو نخورم اما بهش نگم فلا ...

نه نخر خودت بزار همه چی تموم بشه خودشم ببینه نیست بره بخره تو به روت نیار اصلا 

بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین