2733
2739
شوهرمن از من بهتر بلده خرید کنه همه رو خودش می‌خره بعضی وقتا منم اگه حوصلم سربره باهاش میرم 

دقیقا....مث همسر من...میره فروشگاه طبق لیست خرید میکنه بعد چیزای دیگه هم کنارش،میخره ک من اصلا تو لیستم نبوده بعد میبینم چقد بکار میاد...مثلا خودش اسکاج دستمال حوله ای سلفون سیخ چوبی اینارو میخره ب سلیقه ی خودش...😝و خیلی چیزای دیگه....الانم ک کرونا اومده من مشکل ریوی دارم اصلا بیرون نمیرم بیچاره لباس هم میخره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته بچه کوچک دارم ,یه سری چیزا رو مجبورم برای اونم شده بخرم

بخاطر بچه وقتی اون خونه نیس برو بخر اونی که خیییییلی واجبه ولی یواشکی استفاده کن نفهمه خریدی همه رو قایمش کن، چون اگه ببینه خودت میخری اصلا نمیخره 

بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین 
2731

ماقبل کرونا باهم میرفتیم. اما الان شوهرم میره. 

درکل من فقط ی لیست میدم بهش اونم میخره. حتی قیمت نمیپرسم ازش. 

یا مثلا من بعد 8سال زندگی هنوز نمیدونم چقد قسط داریم چون اصلا نمیپرسم. بنظرم فکرم ازادتره اینجوری

دلم برات تنگ شده بابا🖤
دقیقا....مث همسر من...میره فروشگاه طبق لیست خرید میکنه بعد چیزای دیگه هم کنارش،میخره ک من اصلا تو لی ...

آره شوهر من مثل دیوانه ها میره اونقد خرده ریز می‌خره که نگو 

میریم لباس فروشی نمیزاره ک من انتخاب کنم میگه اینو بپوش اونو بپوش آخرشم خودش انتخاب میکنه به سلیقه خودش 😥بعد ک میام بااون لباس برم جایی همه میپرسن از کجا خریدی چقد قشنگه 😂😂

2740
خیلی ممنون راهنماییم کردید شوهرم داشت گولم میزد این کارم بندازه گردنم 😀

آره مردا از عمد این کارا رو میکنن من اوایل ک اینطوری بود حتی برنج و مرغ ک خودم میخریدم میزاشتم خونه مامانم کم کم می‌آوردم خونه بهش نشون نمی‌دادم میگفتم هیچی نداریم که بعدش الان خودش می‌خره 

من قبلا خودم خرید میکردم گاهی باهم میرفتیم الانم که همه چی اینترنتی خودم میخرم اینطوری راحت ترم.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله