2737
2734
عنوان

تاپیکه بهار(golara32) تو پر بازدیدا 🥺

467 بازدید | 36 پست

😭😭😭😭😭😭😭وایی من حالم خیلی بد شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ای خدا

تازه فقط تا صفحه ده خوندم

خدا به دلش صبر بده🥺🥺🥺🥺🥺

😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

منم 😔😔😔😔😔😭

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 😔😔😔😔😔😭

بمیرم الهی😭

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728
من نخوندم همو تاپیک کفشو خوندم ناراحت شدم

وایی من اصلا نمیتونم از فکرش درام

@32golara   عزیزم میدونم هر چی هم بگم وصف حالت نیس

بمیرم برا دلت 😭😭😭😭

فقط اینو بدون اگ عشقتون عمرش کم بود ولی بهترین عشقی بوده ک شنیدم 

خدا ب دلت آرامش بده خانومی😔😭😭

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2738

خیلی سخته خیییلی .تازه انقده این بیچارهزجر کشیده یه مشت ادم نفهم و بیشعور اومدن تو تاپیکش چرت و پرت میگن خدا جوابشونو بده فقط

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
تازه یسری بیشور اومدن پز میدن

آره واقعا 

من فوبیای از دست دادن شوهرمو دارم یعنی هرشب که میخوابیم فکر میکنم دور از جونش دیگه بیدار نمیشه ‌یا میره سر کار فکر میکنم دیگه برنمیگرده مثل خوره جونمو میخوره این فکر با اینکه ازدواجمون سنتی بوده و اختلاف نظر زیاد داریم حالا بهار چی کشیده که عاشق شوهرش بوده واقعا صبرایوب میخواد این درد😭😭😭😭

چرا من دیگ نمیتونم داستان بخونم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
تازه یسری بیشور اومدن پز میدن

کیا چی گفتن؟

خیلی سخته خیییلی .تازه انقده این بیچارهزجر کشیده یه مشت ادم نفهم و بیشعور اومدن تو تاپیکش چرت و پرت ...

چیا گفتن

2706