2733
2739

شوهرم ماهیی سه چهار بار برا مامانش پول میفرسته مسخرشو درآوردن دیگه، اونا خودشون یک حقوق اندکی دارن که اگه خودشو باباش باشن فقط کم نمیارن، میدونید چرا مامانش پول کم میاره به خاطری که خواهرشوهرام یک سره اونجاین معلومه وقتی هررررر روز بخوای برا ده نفر غذا بپزی کم میاری، تازه خواهرشوهر کوچیکم که از مامانش یک سره پولم میگیره میگه شوهرش پول تو جیبی بهش نمیده! مامانه هم کم میاره یک سره از ما میگیره، حالا خواهرشوهرام هردوتا ثروتمند خیلی وضعشون خوبه، من بدبخت شوهرم کارگر با حقوق اندک کارگری به زور به ته ماه میرسیم،بایک عالمه قسط مستاجر هم هستیم اونا همشون خونه دارن. خداییش درست نیست، من خیلی حرصم گرفته نمیدونم چیکارکنم فقط حرص میخورم به شوهرمم گفتم ولی به روی خودش نمیاره کارخودشو میکنه، حالا بگین من چیکارکنم؟ 

ماهی خانوممم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چون این پول از زندگی شما کم میشه پس رضایت شما مهمه ...بهش بگو من راضی نیستم...بعد دیگه خودش میدونه با خدای خودش که حق زن وبچه اش رو کم میکنه...

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.

اونا خونشون حلاله 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2738

فکر کن هر ماه صدقه میدی چه فرقی داره طرف به غریبه کمک میکنه 

اگه زیاد از حد میفرسته سعی کن تو خرج براش بزاری ازش بخوای واسه خونه فلان چیز بخر نگو به مامانت نده که حساس شه..بگو فلان چیز نداریم اینو بخر 

شوهر من که هر روز واسه مادرش خرید میکنه چی؟

هیچ نیازی هم به پول شوهرم ندارن وضع شون خوبه 

ولی باز از پول خودشون خرج نمی کنند

ب شوهرم سفارش خرید میدن 

شوهرم به سختی پول خرید لباس بهم میده

2706