2737
2734
عنوان

درمان دیسک کمر

2160 بازدید | 21 پست

عزیزان من دوساله که از دیسک کمر رنج میبرم والانم زده به پای راستم وگاهی واقعا فلجم میکنه کسی مثل من بوده که درمان شده باشه پیش یه دکتر کایرو پراکتیک رفتم گفته درمانت میکنم ولی خونه ی من 38 تا پله داره وهر کاریم بکنم پله ها خرابش میکنن کسی راه حلی داره ینی دیسک من خوب میشه یا تا اخر عمر باهامه

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

ب نظر من تو استخر برو کمرت چرب کن_ببین طب سنتی کسی هست با دست کمرت ماساژ بده و کمرت جا بندازه؟پله ضد توهه دردت بدتر میکنه

لطفا  کل پست هایی ک گذاشتم حذف کنید و دلیت دائمی اکانت بنده از شما خواستارم. این پیج بنده از طریق همین سایت غیر فعال شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من تو استخر برو کمرت چرب کن_ببین طب سنتی کسی هست با دست کمرت ماساژ بده و کمرت جا بندازه؟پله ضد ...

استخر که الان نمیشه رفت این دکتری که رفتم همون جا میندازه ولی پله ها خرابش میکنن

2728

من وشوهرم دوروز پیش یخچال سنگین بلندکردیم. ازاون موقع کمرم دردمیکنه. میترسم خوب نشه یادیسک بگیرم. خیلی نگرانم. میترسم دیگه خوب نشم. یکی راهنمایی کنه چه خاکی بریزم سرم😭😭

استخر که الان نمیشه رفت این دکتری که رفتم همون جا میندازه ولی پله ها خرابش میکنن

الهی خوب بشی ببین با. ورزش های میشه درد تسکین داد

لطفا  کل پست هایی ک گذاشتم حذف کنید و دلیت دائمی اکانت بنده از شما خواستارم. این پیج بنده از طریق همین سایت غیر فعال شد 
2738
عزیزم دیسک کمرتون چطوره خوب شدید؟منم مشکل شما رو دارم با دوتا بچه کوچیک واقعا نمی‌دونم چیکار کنم...ش ...

سلام من رفتم تبریزپیش دکترشهرام جلیل زاده طب فیزیکی خیلی بهترم الان ولی چون مراقب نبودم ودرست راه نرفتم دیسک گردن هم گرفتم خیلی مراقب باش طب فیزیکی یا کایروپراکتیک برامن واقعا ماثربود

شمارشون رو دارید من اصفهان هستم یعنی گردنتون درد می‌کنه و دیگه کمر درد ندارید؟

نه کمرم خیلی بهتره وقتی زیاد ازخودم کاربکشم دردمیکنه اگرنه خوبه تو نت سرچ کنین میاره دکترشهرام جلیل زاده 

2706