2733
2739
عنوان

تب پسر دوساله ام

140 بازدید | 18 پست

سلام به همگي

پسرم ٢سال و ٣ماهه ام امروز روز سوم كه تب داره وبا استامينوفن و پروفن كنترلش ميكنم ولي تا چهار تا شش ساعت از آخرين باري كه ضد تب ميخوره دوباره بدنش داغ ميشه و تبش ميره بالا به 38.8 ميرسه 

هيچ علامت ديگه اي نداره فقط تب خالي از ديروز هم سفكسيم ميخوره  و ووو دكتر هم بردم خيلي نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیاز حلقه ای خورد کن بزا کف پاش تو جورابش

تنبل  بازی در نیاریا بزار سریع تبش میاد پایین

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
هيچي فقط  دارو نوشت

تا میتونی بهش مایعات بده.هندوانه بخر بده بزار از بدنش دفع بشه با ادرار زیاد.الان که داری سفکسیم میدی متیعات فراوان یادت نره.اب هویج هم خیلی خوبه.میادپایین گلم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

دیگه اگه رو سفکسیم پایین نیومد شاید باشه البته تب ویروسی تا 4روز طول میکشه. ممکنه تب ویروسی باشه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
دیگه اگه رو سفکسیم پایین نیومد شاید باشه البته تب ویروسی تا 4روز طول میکشه. ممکنه تب ویروسی باشه

ديروز دكتر ميگفت كرونا نيست ولي من نگرانم دارو هم كه ميخوره مزشو رو حس ميكنه مشخصه از صورتش منم نتيجه گرفتم حس چشايي داره حالا بويايي رو نميدونم

سفكسيم رو هم از ديروز شروع كردم ،دوبار خورده ديروز

2738
ديروز دكتر ميگفت كرونا نيست ولي من نگرانم دارو هم كه ميخوره مزشو رو حس ميكنه مشخصه از صورتش منم نتيج ...

نگران نباش عزیزم کرونا نیست وتب هم قبل کرونا هم بوده دیگه. فقط تا تبش پایین نیومده محض احتیاط جایی نرو 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
ديروز دكتر ميگفت كرونا نيست ولي من نگرانم دارو هم كه ميخوره مزشو رو حس ميكنه مشخصه از صورتش منم نتيج ...

اگه مال عفونت باشه دیگه نهایتا تا امروز عصر باید تبش تموم بشه چون میگی دو بار تا حالا خورده سفکسیم. اگه هم ویروسی باشه فردا تمومه نگران نباش

حتما ببرش دکتر دوباره سه روز تب نگران کننده اس

خودت یا شوهرت علامت ندارید؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

امروز تبش میاد پایین نگران نباش 

پسر من بهمن پارسال اینجوری شد سه روز تب داشت

کرونا اصلا تب دایم نداره عزیزم 

بعد کرونا علایمش کم کم شروع میشه نه یهو از تب 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706