2737
2739
وای خدا این دیگه چه کوفتی بود افتاد ب جون ما 😔 کل خانواده و فامیلامون گرفتن همه حالشون خوب شد ولی ...

عزبزم میدونم چه دردی دارین میکشین منم یکی از اعضای خانوادم بستریه یه مقدار ریه ش درگیر شده خودمونم احتمال خیلی زیاد گرفتیم چون علائم داریم فعلا قرنطینه ایم تو خونه ...فقط یه سوال داشتم پدرتون همون اول که اسکن دادن ریه شون خیلی درگیر بود؟ یا تو بیمارستان بیشتر شد؟ ممنون میشم جواب بدی

خدا خودش کمک تمام بیمارا و خانواده هاشون کنه😔

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها منو خانوادمم گرفتیم ولی شوهرم منفی شد پدرم بیمارستان بستریه توروخدا براش دعا کنین اینم بگم من تست حلق و بینی دادم منفی شد علائمم قط شدن بویایی چشایی بود هفته بعدش کهیر زدم مطمعن شدم ک کروناس رفتم اسکن گفتن ریه ات درگیره ۵ درصد 

کیتاشون چینیه احتمال منفی کاذب بودن خیلی زیاده لعنتیا

2728
عزبزم میدونم چه دردی دارین میکشین منم یکی از اعضای خانوادم بستریه یه مقدار ریه ش درگیر شده خودمونم ا ...

نه هنوز بستریش نکردن بعد از دوهفته شایدم بیشتر ک حالش خراب بود د روز رفت اسکن داد گفتن ریه هاش خیلی درگیره گفتن اگه باز حالش بد شد بستریش میکنیم 😔تعجب میکنم چرا دکترا راضی نمیشن بستریش کنن حالش فوقالعاده بده همش سرفه میکنه و بالا میاره و هیچچچچچی نمیخوره 

پدر من ۵۰ درصده بستریه خیلی سخته درکت میکنم خدا انشالله زودتر شفاشون بده😭

وای خداااا

بعد از اینکه حالشون خوب شد ریه هاشون مث روز اول برمیگردن؟

چندروزه بستریه؟

از روزی ک بستریه حالشون داره کم کم بهتر میشه؟؟

نه هنوز بستریش نکردن بعد از دوهفته شایدم بیشتر ک حالش خراب بود د روز رفت اسکن داد گفتن ریه هاش خیلی ...

واقعا؟ وای نه تورو خدا بستریشون کنید تازه برای ما کم درگیر بود بستری کردن، به نظرم خودتون اصرار کنید یعنی چی اینجوری، دور از جونشون بعدا میگن دیگه خیلی درگیره نمیتونیم کاریش کنیم

ولی بتونید اکسیژنم براشون تهیه کنید خیلی خوبه

خدا شفاشون بده انشاالله، ما خودمون ده روزه گرفتاریم یعنی اعصابمون داغون شده دیگه 

پدر من ۵۰ درصده بستریه خیلی سخته درکت میکنم خدا انشالله زودتر شفاشون بده😭

یعنی دیر متوجه شدن؟😔 این چه بلایی بود واقعا زندگی به سر هممون حروم شد😢

2738
وای خداااا بعد از اینکه حالشون خوب شد ریه هاشون مث روز اول برمیگردن؟ چندروزه بستریه؟ از روزی ک بس ...

ن زمان میبره تا چنوقت امروز میشد ۸ روز ک بستریه واااای زنگ زدن گفتن رو ب بهبوده مرخص میشه بیاید ببریدش خدایا شکرت نمیدونی چقد خوشحالم انشالله همه بیمارا زود شفا پیدا کنن

یعنی دیر متوجه شدن؟😔 این چه بلایی بود واقعا زندگی به سر هممون حروم شد😢

ن زود فهمیدیم یهویی در عرض دو روز اینقد زیاد شد عزیزم امروز گفتن مرخص میکنن بابا جونمو خیلی خدشحالم ممنونم از دعاهاتون😭😭

ن زود فهمیدیم یهویی در عرض دو روز اینقد زیاد شد عزیزم امروز گفتن مرخص میکنن بابا جونمو خیلی خدشحالم ...

آخی عزیزم چقدر خوب الهی شکر

نه هنوز بستریش نکردن بعد از دوهفته شایدم بیشتر ک حالش خراب بود د روز رفت اسکن داد گفتن ریه هاش خیلی ...

عزيزم حال پدرت خوب شد؟؟؟

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
بله گلم بستری شد بعد از ۴یا۵ روز مرخص شد الان هنوز بی حاله ولی باز بهتره خداروشکر

خداروشكر عزيزم بهتر بشن الهي🙏❤️

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2706