2737
2739
بهش گفتم گفت خدا شاهده ب مرگ این دوتا بچه دست از پا خطا کنی زندگی برات جهنم میکنم رپزگارتو سیاه میکن ...

عزیزم اون میدونه فقط شما داری حرف میزنی آبروشو ببر والا برای من یکی معنی نداره متاهل باشی با یکی دیگه چت کنی این خودش کم کم وابستگی میاره وبه جاهای بد کشیده میشه چون اون خانم میدونه شما اختلاف دارید هر طور شده بهش محبت میکنه به طرف خودش جذب میکنه اصلا بچه هاتو سپر زندگی نکن نگو نمیتونم 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
اره ولی من لجم گرفته ک حرف حرف خودشه

عزیزم دیگه به هیچ عنوان خرید نرو وقتی خودش هست با هم برید بزار برات سوتفاهم درست نشه بهش بگو این بار ببینم داری چت میکنی داد میزنم پیش همسایه ها آبروت رو میبرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اون میدونه فقط شما داری حرف میزنی آبروشو ببر والا برای من یکی معنی نداره متاهل باشی با یکی دیگ ...

بدتر میشه بیشتر میره سمت اون اشغال باید ی مدت بیخیال شم شاید خودش اومد سمتم

اخه ادمی نیست ک من بخام ی درصد اصلا بهش فک کنم چ برسه ب اینکه باهاش بگو بخند کنم

برای آگاه شدن همسرتان،یک وقت هایی لازم است،حداقل پیشنهادش رابه همسرتان بدهیدتابداندشماهم راست می گوییدهم ترسی نداریدچون طلاکه پاک است چه منتش به خاک است...

بدتر میشه بیشتر میره سمت اون اشغال باید ی مدت بیخیال شم شاید خودش اومد سمتم

عزیزم من تجربه اینو ندارم ولی یکی از آشناها با خانمش اختلاف شدید داشتن طوری که سالهاس طلاق عاطفی گرفته بودن فقط تو یک خونه به بهانه بچه ها زندگی میکردن اونم چه زندگی هرروز جنگ دعوا کم کم مرد خسته شد به فکر زن صیغه و...کشیده شد خانمش فهمید البته بعداز طلاق از همسرش اگه بدونی این خانم چقدر خودشو تحقیر کرد جنگید بازم برگشت سر زندگیش زمان جدایی دوتا بچه رو ول کرد سر شوهرش هر جا رفت خواستگاری همه گفتن ما نامادری نمی شیم فقط خودت رو قبول داریم اینم نمی تونست دست از بچه هاش بکشه قبل از جدایی همسرش با یک خانم آشنا شده بود رفت آدرس شماره همچی زنه رو پیدا کرد کلی فحش و ناسزا داد بهش راحت نبود چون هم خودش تحقیر میشد اون زن بهش میگفت زن بودی شوهرت ولت نمی کرد هم از این ور همسرش با مشت و لگد از خونه انداختش بیرون باور میکنی یک شب تا صبح پشت در موند تمام همسایه ها دیدنش ولی با این حال مقاومت کرد و زندگیش رو از نو ساخت دوست عزیز تا اونجا که میتونی همسرتو طرف خودت بکشون نگو جونم بازم ازدواج میکنم چون میگی بچه داری خیلی برات مشکل میشه حتی بدون وجود بچه جدایی سخته از امروز یا علی کن هر چقدر بی محلت کرد شما برو سمتش به خودت جذبش کن 

2738