2733
2739
سخته خیلی!!منم یه مدت رو لج و لجبازی زندگیم خیلی زهر شده بود الان خیلی چیزارو رعایت میکنم شوهرم عاقل ...

دارم سعی میکنم همین کارو کنم ولی سخته میخوام اروم باشم ن بخاطر شوهرم فقط بخاطر خودم چون نابود شدم دیلم نمیخواد زود پیر شم بخاطر ی نفر دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال دلم اصلا خوب نیست خیلی دارم پیر میشم 

حال دل منم همچی رو براه نیس اما خب منم یه بچه دارم تا مرز پیشنهاد طلاق رفتم باهاش اما دخترمو چ کنم حتی خانوادم راضی ب طلاقم بودن ولی جنگیدم ب خاطر دخترم

دارم سعی میکنم همین کارو کنم ولی سخته میخوام اروم باشم ن بخاطر شوهرم فقط بخاطر خودم چون نابود شدم دی ...

همینو همیشه بخودت بگو کم کم درست میشه بهت قول میدم اول باید اون اروم بگیره تا تو آروم بشی

2728
2740
چطور باهم اشنا شدید؟ از اول اینطور بود ؟

ن از اولش اینجوری نبود بعد از جریانات طلاقمون اینجوری شد ولی من انگار هنوز بعد از دوازده سال تازه دارم میشناسمش

ببخشید خوشکله ک باش در ارتباطه  رابطش چطور بات  شوهرت

ن بابا یازده سال از خودش کوچیک تره والا من ک دوتا بچه دنیا اوردم و نه سال ازش بزرگترم از اون بهترم رابطه شوهرم بده ی موقع میگرش باد داره

خدا ذلیل کنه کسایی رو ک میرن رو زندگی مرد زن دار اوار میشن

اره همش داره یادش میده دختره ب شوهرم میگه ساده نباش تو خیلی بدبختی هنوز زنتو نشناختی اون تو رو دوست نداره بذار هر غلطی دلش میخواد بکنه ولی بهش عاتو نده و از این چیزا

ن بابا یازده سال از خودش کوچیک تره والا من ک دوتا بچه دنیا اوردم و نه سال ازش بزرگترم از اون بهترم ر ...

همون گلم هروقت چیزی گیرش نیاد میاد سمتت  سعی کن تنوع بدی سعی کن ب خودت برسی ک ک زندگیت درست شه

2706