2733
2739
عنوان

بعد مرده زایی حالم خرابه

1811 بازدید | 44 پست

سلام

بعد این که کوچولوم رو توی هفته ۳۰ بخاطر مسمومیت و دکولمان از دست دادم حالم خیلی خرابه.

چون من تنبلی تخمک دارم نسبت به اینده خیلی میترسم.

اینکه چجوری میخوام از اول شروع کنم .چجوری اقدام کنم .چجوری دوباره باردار شم.کاش خدا دوباره کمکم کنه.

من سری پیش ای یو ای شدم.خدایا کمکم کن...خیلی داغونم.صبحها خیلی بیقرارم.غروبها خیلی دلگیرم.همه امید به زندگیمو از دست دادم.ادامه زندگی برام سخت شده.با هیچی دلم خوش نمیشه.بنظرتون چکار کنم.چی میشد طبیعی باردار بشم.حالا قرص و امپول بخورم امیدی هست دوباره باردار بشم؟چقد سخته دوباره شروع کردن

چقد سخته دستت خالی بشه

خدایا من طاقت این غم رو ندارم.دارم تموم میشم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزيزم ختم بسم الله بردار خيليييييي مجربه

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم

عزیزم دوباره شروع کن نی نی جدید بیاد تو دلت غمات همه فراموش میشه 

اینقدر سرگرمش میشی که شب و روزت قاطی پاتی میشه

حتما اقدام کن گلم 

ان شاءا... سریع باردار بشی و سالم و با دل خوش در آغوش بگیریش عزیزم

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2738

من بعد شش ماه دوباره باردار شدم والان بچم 5سالشه فقط بخداتوکل کن واسترس نداشته باش، روزای سختی داری میفهمم اما تجربه من این بودکه گاهی وقتافقط صبره که همه چیزو درست میکنه

انشاالله سال دیگه این موقع تاپیک درمورددوقلوهات بزنی

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

توکلت بخدا باشه ان شالله بزودی دوباره باردار میشی و صحیح و سالم نی نیتو بغل میگیری.

اگه باعث یادآوری و ناراحتیت نمیشه امکانش هست درمورد مسمومیت بارداریت توضیح بدی؟یکمی نگران شدم

خدای مهربون شکرت😍
توکلت بخدا باشه ان شالله بزودی دوباره باردار میشی و صحیح و سالم نی نیتو بغل میگیری. اگه باعث یادآور ...

من تحت نظر بودم.ولی از تیر ماه شروع کردم به باد کردن.فک میکردم طبیعیه.ولی مرداد ماه همه چی تموم شد.

2706