2737
2734
عنوان

تو چه مسائلی از شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 76 پست
با ابهت خوبه 😜 خو اجازه بگیر ازش

😞😒😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب پس مثلا وقتی بی دلیل واس ی چی به تو اجازه نمیده تو هم تلافی کن و به جا اجازه نده بهش

کلا آدم بی منطقی نیس نشده بهم اجازه نده اولش میگه نه من بگم چشم هرچی تو بگی بعد دو دقه میگه اشکالی نداره اون کارو انجام بده 

ااین کاربری برای دو نفر است
2731
کلا آدم بی منطقی نیس نشده بهم اجازه نده اولش میگه نه من بگم چشم هرچی تو بگی بعد دو دقه میگه اشکالی ن ...

مرض داره اول میگ نه😂😂

شوخی کردم گلم😊

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
کلا آدم بی منطقی نیس نشده بهم اجازه نده اولش میگه نه من بگم چشم هرچی تو بگی بعد دو دقه میگه اشکالی ن ...

😂😂😂😂بشرط اینکه بگی چشم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2738
بخداازوقتی عضونی نی سایت شدم ترجیح میدم تااخرعمرمجردبمونم

چون اینجا از دردها و مشکلات گفته میشه و کمتر از اتفاقات خوبشون مینویسن.. ادم ممکنه با پدر مادرشم یه اختلاف نظرهایی داشته باشه...ازدواج های خوب هم واقعا کم نیست...ولی خب به مهارت خود فرد هم بستگی داره...الان استارتر به گفته خودش برای آب خوردنم اجازه میگیره الان اشکال اول متوجه خودشه نه شوهرش...از اول گفته چشم احتمالا دیگه تغییر شوهرش سخت باشه...

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
اگه نگیره و نکنه چکارش میکنی😝

چی؟

متوجه نشدم

اجازه؟ مگه بچه ای؟ 

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
اره واقعا مرض داره دلش میخواد حس قدرت بدی بهش 

حس قدرت نده بهش 

بکوب تو فک صورتش 😒

2706