2737
2734
عنوان

باخوندن تاپیک 18،سال عاشقی قلبم درد گرفته😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 81 پست
اخه خانمه عکس شوهرشو گذاشت بس گریه کردم مادرمم پاب پام گریه کرد

شبی ک عضو نی نی سایت سدم، تا صبح واسه یه تاپیک گریه کردم.‌مسخره تربن کار عمرم بود.‌اخرس حس کردم سرکاری بود.‌

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی همینه کاش همه وقتی میخواستن کاری کنن فکر میکردن طرف مقابل یروز از دست میدن برا همیشه و قدر مید ...

شوهرش خیلی خوب بود مهربون مردای خیانت کار باید اینموری شن نه این دسته گلا😭😭😭

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2728
شبی ک عضو نی نی سایت سدم، تا صبح واسه یه تاپیک گریه کردم.‌مسخره تربن کار عمرم بود.‌اخرس حس کردم سرکا ...

من اولین بارم بود گریه کردم تو نی نی سایت 😅

چقد لحظات بدی بود دیشب تنها 

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
من فقط یکی دو  صفحه ازش خوندم حس کردم خیلی باید غمناک باشه بقیشو نخوندم چون اینجور مطالب خیلی د ...

کل بالشم خیس شده قلبم درد گرفته نمیتونم از جام تکون بخورم اخه منم مشکل قلبی دارم استرس برام خوب نیس بعد زایمانم تپش داشتم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
عکس پروفایلت رو دوست دارم منو یاد کوکب خانم کلاس دوم میندازه یادت میاد؟

مگه میشه کوکب خانم رو فراموش کرد😄😄

چهرش یادم نیست اما نیمروهای خوبی میپخت😉

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
منم نصف نیمه خوندم حوصلم نمیکشید فقط میدونم شوهرشون سکته کرد تو خواب 

اونجا که گفت یخ زده من پاشدم یه پرانول خوردم از استرس تپش قلب گرفتم

یک تاپیکی بود که اسم شوهر خانومه محمد بود بهش خیلی خیانت میکرده آخر هم اعدامش کردن اونم خیلی آدم رو ...

تورخدا نگین من دیگه اشک ندارم😭😭

خدا رو شکر من دلم نیومد بخونمش 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 

عزیزم من که قلبم سالمه قلبم درد گرفت تو خواب خواب میدیدم قلبم درد میکنه دارم میمیرم بعد شما قلبتون بیماره چرا خووندی گلم ؟

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
خدا رو شکر من دلم نیومد بخونمش 

کاش منم نمیخوندم کاش دروغ بود کاش سرکاری بود کاش

2706