2733
2734

چرا جدا شد

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هرگز هرگز هرگز واسطه نشو و دخالت نکن... 

فقط  بشنو غم ها و شادیهاشو هیچ واکنشی نشون نده

خودتو درگیر نکن به هیچ عنوان

عزیزدلم چون در اینده حتی اگر اشتی کنند سال دیگه ممکنه به تو نفرین کنند که چرا وقتی جدا شده بودن واسطه شدی.و... و بدتر از اینا.... چون واقعا ما جای اون دوتا ادم نیستیم... و همینطور شما.... 

فقط دوستشون باش و همین. نه بگو اشتی کن و نه بگو قهر باش... بگو تصمیم خودتونه.... همین

کسانی رو میشناسم که یک عمر بار پشیمونی واسطه شدن رو به دوش کشیدن و افسردگی شدید گرفتن و دور از جون حتی زندگیشون نابود شده

2738
[QUOTE= 160900449 ]من بودم تمام سعیمو میکردم تا بعدها پشیمونیش نمونه  که چرا وقتی شدنی بود کاری ...

گاهی خیلی اختلافات فقط از روی لج و لجبازیه که به جاهای باریک کشیده میشه

بهتره از یک مشاور کاربلد کمک بگیری

[QUOTE=160900470]هرگز هرگز هرگز واسطه نشو و دخالت نکن...  فقط  بشنو غم ها و شادیهاشو هیچ واکنشی نشون نده ...[/QUOTE]

ميدونم دوس دارن همو 

فشارها باعث شد

دخالت خانواده پسر 

وضع اقتصادي ضعيف رو ب بالا 

ولي دوس داشتن همو 

من بودم تمام سعیمو میکردم تا بعدها پشیمونیش نمونه  که چرا وقتی شدنی بود کاری نکردم براش

منم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706