2733
2734
عنوان

درراستای ماجرای خواستگارم

483 بازدید | 38 پست

بچه ها گفتم یه خواستگار دارم اهل سنت (سنی)هستش ولی مادرم قبول نمیکنه امشب بهم پیام داده بود اصلا بخدا کاری کرد که داشتم ازدین خارج میشدم 😢

میگفت پیامبرمعصوم نیس میگفت اگه بود به استناد فلان آیه قران از گناهان پیامبرنمیگفت واونو به توبه فرانمیخوند میگفتم اگه پیامبرمعصوم نیس پس چراقران گفته اطعوالله واطیعوالرسول ! میگفت دربعضی چیزا هست مث رسالت امادربعضی چیزا نیس اماکاملا عاری ازاشتباه نیس ومعصوم نیس 

بعدازاینطرف میگفت ما مطابق باسنت پیامبر رفتارمیکنیم ومثل ایشون نهم و دهم محرم رو روزه میگیریم چون ثواب داره گفتم توکه میگی پیامبرمعصوم نیس پس چرا مث پیامبر عمل میکنی بهش گفتم شماتناقض دارین میگفت نه این روزه جزمستحباته وکلیاتش درقران نیومده واسه همین ما به سنت پیامبر میریم اما توقران چندجااومده که پیامبرفلان خطاروکرده بچه ها من جوابم به این آقا منفیه قطعا اما انصافا نمیدونم چی بگم بهش اعصابمو خورد کرده فکرکنیدتااین موقع صبح بامن بحث کرده که پیامبرمعصوم نیس😐😐😐

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

@بانوی_بی_نشان   تروخدا بیانجاتم بده بخدا دلم میخوادسرموبکوبم به دیوار

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم سر صبحی بحث خوبی رو شروع نکردی روزهگرفتن تو روزهای تاسوعا و عاشورا مکروه است چون یزیدیان به شکرانه قتل امام حسین روزه میگرفتن و در زمان پیامبر این قتل نبود و ما شیعیان روزه نمیگیریم....

حق با مادرته اگر اون آقا سنی هست و قصد ازدواج داره حق نداره در اعتقادات شما دخالت داشته باشه یعنی موسی به دین خودش عیسی هم به دین خودش هر چند هردو یه دین آوردن ولی خلاصه بهتره جواب رد بدی

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2728
بلاک کن بره وقتی اطلاعات کافی نداری ج نده یا اطلاعات کسب کن با مشت اطلاعاتت بشونش سر جاش

بحث اطلاعات نیس بحث من سرحرفای مسخره اش هست که تناقض دارن  اگه واقعا میگن پیامبرمعصوم نیس پس چرا  راه وروشش روانجام میدن ودنبال میکنن خیلی مسخرس واسم ⁦☹️⁩

بگو پیامبر به گردنت بزنه مفسد فی الارض😐😐😐

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

هی میس کال بزن هی قطع کن یه صد دفعه ای بزن تا خودش بلاکت کنه بره

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2738

پیامبران معصوم صد در صد نیستن ولی گناه کبیره هم نکردن خطا و اشتباه داشتن مثل حضرت یوسف که موقعه پیاده شدن از اسب و دیدن پدرش غرور گرفته بودش و توی خود قران هم امده..... امامان هستن ک معصوم و عاری از خطا حتی هستن

ببین عزیزم سر صبحی بحث خوبی رو شروع نکردی روزهگرفتن تو روزهای تاسوعا و عاشورا مکروه است چون یزیدیان ...

عزیزم خود امام حسین تشنه و گرسنه بودن ما به یاد ایشون روزه میگیریم 

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
ببین عزیزم سر صبحی بحث خوبی رو شروع نکردی روزهگرفتن تو روزهای تاسوعا و عاشورا مکروه است چون یزیدیان ...

عزیزم دلایل ایشون واسه روزه گرفتن روپذیرفتم ایشون میگه ما به سنت پیامبر عمل میکنیم میگفت اصلا قبل از بدنیااومدن امام حسین وشهادتش پیامبر این روزه رومیگرفته اونم بخاطر اینکه پیروان حضرت موسی ازدست فرعون رهایی پیداکردن وبه شکرانه این کار روزه میگیرن و واقعا حدیث هست که پیامبراینکارروانجام میدادن (من خودم هم اینو خونده بودم )من هم گفتم خب ایناچون اهل سنت هستن و پیرو رسول الله خب کلا مطابق بااون عمل میکنن 

اما ازاین طرف میگه پیامبرمعصوم نیس حرفاش باهم تناقض داره اگه پیامبرازدیدگاه اهل تسنن معصوم نیس پس چرا مثل ایشون رفتارمیکنن !! 

وگرنه عزیزدلم میدونم که روزه تاسوعا وعاشورابرای ماشیعیان مکروهه

2706