2733
2734
عنوان

کیا شنونده ی خوبین

207 بازدید | 26 پست

خیلی خوبه شنونده باشی و بخوای طرفو اروم کنی  اما خیلیم سخته ، این که دوستات بیان و از مشکلاته بزرگ و کوچیکشون بگن و تو هیچ کاری ازت بر نمیاد و میدونی اونا هم مثل تو نیستن و عکس العملاشون با تو موقع مواجه با مشکل متفاوته      و حرفتو قبول نکنن  

ناراحت کننده اس خیلی زیاد اولاش خوشم‌میومد بیان باهم دردو دل کنن سبک بشن اما الآن دیگه وقتی پیام میدن میترسم سین نمیکنم  چون دیگه طاقت ندارم احساس میکنم پا به پای اونا دارم رنج میکشم  نمیتونمم بهشون جیزی بگم دوستای خوبین و منو محرمه خودشون میدونن   ولی این موضوع واقعا داره روی روانم تاثیر میزاره    کیا مثله منن؟  اومدم بگم خوبه که با کسی درد و دل کنید اما خواهشا پیاز داغشو زیاد نکنین  اون طرف اگه روزه خوبیم داشته باشه داغون میشه 

دقیقأ احساستو درک کردم بنظرم ارتباطتت رو با افراد افسرده ب حداقل برسون 

چون اغلب دوستاتم وقتی راه حلی بهشون میدی اثری نداره روشون

پس ارتباط فقط موجب افسردگی تو میشه

اللَّهُمَّ اشْفِ کُلَّ مَرِیضٍ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقأ احساستو درک کردم بنظرم ارتباطتت رو با افراد افسرده ب حداقل برسون  چون اغلب دوستاتم وقتی ...

خیلی باهم صمیمی هستین مخصوصا با یکی ازشون خیلی دختر خوبیه منو مثل خواهرش میدونه سیوم کردم خواهرم  مشکلات زیاد داره هیچیم نگم ولی حالش واقعا حالمو خراب میکنه

از وقتی دوستام باهام درد دل میکنن دردای خودم یادم رفته 

به طور مثال میگم امروز برام یه روز عالیه من هیجی کم ندارم خدا رو شکرررررررررر  میگه خدا رو شکر حداقل تو زندگیت خوبه  خو اینو میگه همه انرژی مثبتم له میشه

2738
خیلی باهم صمیمی هستین مخصوصا با یکی ازشون خیلی دختر خوبیه منو مثل خواهرش میدونه سیوم کردم خواهرم&nbs ...

من دقیقأ شرایط تورو درک میکنم توام آدم احساسی هستی که با حال بد اون حالت بد میشه

خودت بشین فکر کن بنظرت چی مهم تر از روحیه خودت هست؟

اللَّهُمَّ اشْفِ کُلَّ مَرِیضٍ

ببین عزیزم طرف ک دچار مشکل هستش و میخواد درد و دل کنه نیاز به راه کار نداره که 

فقط دوس داره یکی باشه به دور از قضاوت و نصیحت و... فقط گوش بده 

توام‌همینطور باش فقط گوش کن ،نه اظهار نظر کن نه نصیحت و نه هیچ کار دیگ ای بزار بگه تا سبک شه 

من خودم همینطوری ام دوس ندارم کسی نصیحتم کنه یا راه حل بهم بده دوس دارم فقط خودمو خالی کنن ،کاری ک روانشناسان میکنن

⭐رویاهاتو دنبال کن...اونا راهو بلدن⭐
به طور مثال میگم امروز برام یه روز عالیه من هیجی کم ندارم خدا رو شکرررررررررر  میگه خدا رو شکر ...

خیلی آسیب پذیری دوستم مثله اگه من باشم میگم خداروشکر ان شاءالله حال توهم خوب بشه...بعدم خداروشکرمیکنم که مثله دوستم نیستم درکل از وقتی دردودل دوستام روشنیدم خیلی شکرگزار شدم اگه کاری هم از دستم برنیاد از خدا میخوام مشکلشون حل بشه وخیلی خوشحالم حداقل دوستام ازحرف زدن بامن یکم راحت تر میشن

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎

نمیدونم طرزتفکر جدیدم خوبه یا نه...

ولی یه روز به خودم اومدم ..دیدم..ای،دل غافل....

خوشیا و خنده ها و تفریحاتشون با کسای دیگست...

درددل و غصه و انرژی منفیشون برا من...

یعنی جاری و خواهرشوهرمو میدیدم باهمدیگه بگوو بخند و قرار ومدار سفر..ولی بامن میومدن از غصه میگفتن و گریه میکردن...منم خسته شدم..گفتم..تمام دیگه....دیگه با درد،دل کسی ناراحت نمیشم...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706