2737
2734

عزیزان من ۱۵ ساله هستم و به چادر خیلی علاقه دارم چند بار توی مراسم مذهبی چادر دانشجویی سرم کردم ولی اصلا نتونستم جمع و جورش کنم

لطفا بگین چه مدل چادری راحت تر از همه جمع و جور میشه و جنسش چی باشه بهتره ؟

لطفا دلیل انتخابتون رو هم بگین

من کسی رو ندارم که چادری باشه تا ازش کمک بگیرم همه با حجاب هستن اما چادری نه

ممنون میشم کمکم کنین 🙏💜

عربی 😊❤کن کن خوبه

چون یادگار حضرت مادره واحساس امنیت دارم😊❤

ونمیزاره نگاه نامحرم جلب اندامم بشه😘❤

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عربی 😊❤کن کن خوبه چون یادگار حضرت مادره واحساس امنیت دارم😊❤ ونمیزاره نگاه نامحرم جلب اندامم ب ...

عربی زیادم راحت نیست من دارم اصلا باهاش راحت نیستم می خوام این بار یا دانشجویی بگیرم یا خبرنگاری

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
عربی زیادم راحت نیست من دارم اصلا باهاش راحت نیستم می خوام این بار یا دانشجویی بگیرم یا خبرنگاری

😊برای خودموگفتم عزیزم😘😊

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
2738

عزیزم.حتما چادرتون زیاد بلند،بوده برات..و اندازت نبود..وگرنه دانشجویی خیلی جمع و جوره..اصلا نیاز به گرفتن نداره....

من شالدار و دانشجویی دارم..خوبن

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

سلام عزیزدلم

من چادریم

هر موقع سوالی در مورد چادر داشتی راحت ازم بپرس

خوشحال میشم کمکت کنم

چون سنت کمه و تا حالا چادر پوشیدن رو تجربه نکردی اولین بار از چادر با جنس سبک تجربه کن ک جمع کردنش راحتتر باشه بعدا ک راه افتادی ان شاء الله میتونه بقیه جنس ها رو هم بخری

ساتن خیلی سبکه جنسش برای اولین بار خوبه(ساتن نازک،یه نوع ساتن هم هست ک خیلی سنگینه).

ولی حریر اسود خیلی زیبا و مشکی و شیکه اینم جمع کردنش راحته ولی اندازه ساتن سبک نیست

برو جاهایی ک چادرای آستین دار میفروشن ،همه مدل چادرو امتحان کن ببین کدومش جمع کردنش برات راحتتره و مدلش بیشتر بهت میاد

من ک همسن تو بودم ساده کشدار میپوشیدم .اصلا بدون کش نمیتونستم چادرو جمع کن.بعدشم بلند نمیگرفتم جوری بود ک کفش می پوشیدم تا مچ پام می اومد و بخاطر اندازش دست و پاگیر نبود و راحت بود 

.

لبنانی صدفی هم راحته من باهاش حتی شاغل هم بودم. جنس کن کن البته عزیزم کن کن جنسش شیکه ولی خیلی باید مراقب باشی جایی نخوره نخ کش بشه.هرچند که من با وجود همه اینها به خاطر براق بودن و شیک بودن و سبک بودنش باز هم دوستش دارم و نمیتونم چادر دیگه ای بخرم.

عربی 😊❤کن کن خوبه چون یادگار حضرت مادره واحساس امنیت دارم😊❤ ونمیزاره نگاه نامحرم جلب اندامم ب ...

چادر حضرت زهرا س عربی بوده؟؟

آره چادر باید طوری باشه ک نامحرمو جلب نکنه

بعضی چادرا بدتر نگاه نامحرمو جلب میکنن

.
لبنانی صدفی هم راحته من باهاش حتی شاغل هم بودم. جنس کن کن البته عزیزم کن کن جنسش شیکه ولی خیلی باید ...

کن کن کرپ خوبه

سُر نیست

بیرونش کن کن هست

داخلش کرپ 

تاحالا کن کن نخریدم با تعریفت مشتاق شدم بخرم

.
چادر حضرت زهرا س عربی بوده؟؟ آره چادر باید طوری باشه ک نامحرمو جلب نکنه بعضی چادرا بدتر نگاه نا ...

خواهری ایشون مدل چادر پرسیدن من مدل چادر خودمو گفتم😊❤

بعد گفتن دلیل اینکه چادرو انتخاب کردین چیه دلیلموگفتم عزیزم😊❤

بله حرفتون درسته❤

2706