2737
2734
عنوان

پویان مختاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 56 پست
چرا مستقیم هیچ اسمی  از نیلی نبرده فک کنم نقش بازی میکنه

ن خود نیلی استوری گذاشت کلی گریه میکرد متنم گذاشت پاک کرده اسکرین ندارم

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ عنی شده😐😐😐😐 نیلی دلشو زده بهونه میگیره همه مردا همینن تا یکم زنشون کمکمشون میکنه ک پر و بال ...

اره

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2731
نمیدونم ولی فکرنکنم دیگ حرمتی نمونده نیلی کلی استوری گذاشت ک گریه میکرد

بابا هزار بار تاالان کلیپای کات کردن و گند زدنشون بهم تو اکسپلور اینستا بود هربارم برگشتن دوباره..مریضن کلا😐

خــــــدا...بــزرگتــر از درد هــــای ماســت رفیــــــــق❤
واقعا زنو شوهرن؟یا دوست دختر پسر

یه بارمیگن زن وشوهریه بارمیگن دوس دختر پسر

2740
دارم میخونم از نیلیم داری بزار⁦♥️⁩

پاک کرده

چرا پیگیر یه مشت هرزه اید؟؟؟؟؟ 

اینا دلسوزی دارن؟؟؟ 

دلتون واسه اون پرستارای بدبخت که دارن با جونشون بازی میکنن بسوزه نه یه مشت هرزه ولگرد

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞