2737
2734
عنوان

شما موافق کار کردن زن بیرون از خانه هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2598 بازدید | 87 پست
این کارو خانوما تو خونه میتونن انجام بدن واسه زندگیشون بنظر گن زن که بیرون از خونه کار کنه زندگیش لن ...

اگه کاری انجام بدن که درامدزا باشه مثل خانمای برنامه نویس یا نویسنده خیلیم خوبه وگرنه نشستن توی خونه و احساس ملکه بودن وقتی نه قصری هست  نه خدمه ای بدهکاری هم از سر زندگی ادم بالا میره مسخره ترین احساس عالمه یه جور راضی شدن به پوچیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداییش از اینکه زنی خودشو فقط متعلق به خونه بودن و شستن و پختن و بچه داری ببینه راضی هستین؟ من شاغل ...

من برام وحشتناکه که زندگیمو نفهمم چی میشه فقط از صبح تا شب درگیر کار باشم و ن ب زندگیم برسم ن چیزی .هر برنانه ریزی ای هم ک باشه بازم بدرد نمیخوره

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥
پس بنطر شما رسیدگی چ معنی میده ؟  رسیدگی یعنی هر روز برن تو جامعه ای که بعضی مرداش ب دختر خودش ...

یعنی هرکی بیرون کار کرده بهش تجاوز شده؟😑😑😑😑😑😑

خانومای اطراف من اکثرا شاغلن ولی تا حالا برای کسی همچین موردی پیش نیومده

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2728

من که نه حوصله کار بیرون دارم نه حوصله خونه داری وای خیلی وضعم خراب فکرکنم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
یعنی هرکی بیرون کار کرده بهش تجاوز شده؟😑😑😑😑😑😑 خانومای اطراف من اکثرا شاغلن ولی تا حالا برای ک ...

چ ربطی ب تجاوز داره من خودم دوس ندارم اصلا کسی بهم بگه فلان کارو بکن فلان کارو نکن بخاطر چندرغاز حقوق بهم برمیخوره

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥
2738
چ ربطی ب تجاوز داره من خودم دوس ندارم اصلا کسی بهم بگه فلان کارو بکن فلان کارو نکن بخاطر چندرغاز حقو ...

پس باید دعا کنی هیچ اتفاق ناخوشایندی تو زندگیت نیفته چون ارامشت در گرو بودن همسرته به نظر من که وابسته بودن به یه ادم دیگه هم خطرناک هم اشتباهه روی زندگی حسابی نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
یعنی خانومای خانه دار اعتماد بنفس ندارن؟ بنظرم خانومایی که اعتماد ب نفس و جذابیتشون صفره سعی میکنن ب ...

کی گفته هر کی جذابت نداره میره سر کار؟؟

توی همه دنیا زن ها کار میکنن و هیچ مشکلی هم ندارن

فکر کنم شما منظورتون فقط در مورد ایران حرف میزنی که توی همه چیز از همه دنیا عقب تره

واقعا طرز فکرتون جالبه

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
من برام وحشتناکه که زندگیمو نفهمم چی میشه فقط از صبح تا شب درگیر کار باشم و ن ب زندگیم برسم ن چیزی . ...

همون استقلال مالی که زن داره می ارزه به همه چیز....همسرمن اوضاع مالیش خوبه هرچی بخوام فورا فراهمه هم خودم هم بچم....ولی من عاشق کار کردن هستم

تو این چند سالی که کار میکنم هیچگونه مشکلی نداشتیم 

هیچ نیازی هم به پول من نشده تا حالا

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
یعنی خانومای خانه دار اعتماد بنفس ندارن؟ بنظرم خانومایی که اعتماد ب نفس و جذابیتشون صفره سعی میکنن ب ...

این همه درس نخوندیم که تهش عمرمون پای پوشک بچه عوض کردن و پخت و پز بره.🙃🙃

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
چ ربطی ب تجاوز داره من خودم دوس ندارم اصلا کسی بهم بگه فلان کارو بکن فلان کارو نکن بخاطر چندرغاز حقو ...

عزیزم من با همین حقوقم میتونم یک زندگی رو به تنهایی اداره کنم

همچین چندرغازم نیستا

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2706