2733
2734
خب خدا رو شکر که بچه ندارین عزیزم واسه حفظ زندگی باید کوتاه بیای به نظرت بعضی جاها کوتاه اومدی یا ش ...

اره كوتا ميام بااينك داغون و تحقيرم ميكنه سرهرچيز كوچيك ومسخره اي

مث ديشب و امشب😔

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
اره كوتا ميام بااينك داغون و تحقيرم ميكنه سرهرچيز كوچيك ومسخره اي مث ديشب و امشب😔

الهی فدات بشم

چند ساله ازدواج کردین؟‌نکنه تازه عروسی؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا اینا دلسوزی ندارن ادم دلش برای اون بدبخت بیچاره هایی بسوزه که بعد طلاق باید با بدبختی زندگیشو ...

يك ميليون تو يه روز خرج كردم براي اينك مهرمو بذارم اجرا يا درخاست طلاق بدم اخرم بعد١٤روز دست از پا دراز تر برگشتم تو خونه اي ك ارامش ندارم وشوهرم گفت درست شدم عوض شدم..اره عوض شده يني از قبل هم بدترشده😭

اينا چ ميفهمن من اون پولو چجوري بايد پس بدم چجوري ميفهمن ك غم وغصه وحسرت وبي كسي چيه؟

اينا مرفح بي دردن ك دوس دارن برا خودشون بااين اداها فقد سرگرمي درست كنن و توجه هاي بقيع و فالوور جمع كنن

يك سوم شرايط مالي واجتماعي اونارو داشتم اين نبود حالم

الهی فدات بشم چند ساله ازدواج کردین؟‌نکنه تازه عروسی؟

خدانكنه گلم

١سال و٨ماه عقد و١١ماهه عروسي كرديم

ازم١٤سال بزرگتره ولي عقل وشعورش مث٢ساله هاس

2731
خدانكنه گلم ١سال و٨ماه عقد و١١ماهه عروسي كرديم ازم١٤سال بزرگتره ولي عقل وشعورش مث٢ساله هاس

عزیییییییییزم

بخدا اول زندگی اینطوریه وقت میبره تا اخلاق همدیگه دستتون بیاد 

شما سیاست داشته باش

بلد باش باید چطوری رفتار کنی

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
يك ميليون تو يه روز خرج كردم براي اينك مهرمو بذارم اجرا يا درخاست طلاق بدم اخرم بعد١٤روز دست از ...

عزیزم امیدوارم همسرت سر به راه بشه مشکلاتتون حل بشه😞😔

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
عزیییییییییزم بخدا اول زندگی اینطوریه وقت میبره تا اخلاق همدیگه دستتون بیاد  شما سیاست داشته ...

اخلاقمون دست هم اومده ولي اونا لرن ما ترك

كاش همه با هم زبون خودشون وصلت كنن من نميتونم اين بشرو اخلاق و رفتار و كردار ومنطق وطرز چندشو حتي خانوادشو هضم كنم

نه اينك بخام ب لرا توهين كنما ن بخدا همه جا خوبو بد داره ولي بنظرم ادما باهم زبون خودش بهتر و راحتتر كنار مياد تاجايي ك من ديدم

كلا از اول اشتباهي ب پست هم خورديم و وصلت كرديم و همه چي ازاول اشتباه وغيراصولي بوده تاحالا

عزیزم امیدوارم همسرت سر به راه بشه مشکلاتتون حل بشه😞😔

نميشه😔

اگربخاطرمامانم نبود ك ياخودمو خلاص ميكردم يا ميذاشتم ي جاي دور ميرفتم هيچكسو نبينم

تا خرخره تو لجن گيركردم اونوقت ادمايي مث اينا از بي دردي و پول زياد ديوونه شدن اين عصبيم ميكنه

اينا چ ميدونن از مشكلات وفشار روحي واقعي

٢١سالمه بخدا ديگ كلا عقلمو ازدست دادم

2738
اخلاقمون دست هم اومده ولي اونا لرن ما ترك كاش همه با هم زبون خودشون وصلت كنن من نميتونم اين بشرو اخ ...

منم ترکم عزیزم،اهل کجایی؟

دوستم برو پیش مشاور بخدا از کم تجربگی به اینجا رسیدی،سنت کمه تازه ازدواج کردین مطمئنم اگه پیگیر بشی مشکلتون حل میشه

نميشه😔 اگربخاطرمامانم نبود ك ياخودمو خلاص ميكردم يا ميذاشتم ي جاي دور ميرفتم هيچكسو نبينم تا خرخر ...

چقد افسرده ای عزیزم خدا ب دلت ارامش بده فداتشم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
منم ترکم عزیزم،اهل کجایی؟ دوستم برو پیش مشاور بخدا از کم تجربگی به اینجا رسیدی،سنت کمه تازه ازدواج ...

اصالتا اردبيلي ولي خودم براي تهرانم

مشاورم رفتيم اين خودشم نميدونه كيه چيه اصلا چي ميخاد از خودش ومنو اين زندگي

مشاورم كمكي نكردبهمون

چقد افسرده ای عزیزم خدا ب دلت ارامش بده فداتشم

بخدا صدا خنده هام وشوخيام دنيارو برداشته بود نميدونم اين بلاي اسماني ازكجاپيداش شده ك اينجوري منو ب خاك زده

ديوونه شدم انقد مغزم پاچيده نميتونم فكرمو اروم كنم بتونم دردمو بگم كاراشو بگم

دعاكن برام توروخدا مريض روحي وجسمي شدم 

بخدا صدا خنده هام وشوخيام دنيارو برداشته بود نميدونم اين بلاي اسماني ازكجاپيداش شده ك اينجوري منو ب ...

واقعا نمیدونم چی بگم انشالله مشکلت حل بشه عزیزم چشم گلم دعات میکنم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
اصالتا اردبيلي ولي خودم براي تهرانم مشاورم رفتيم اين خودشم نميدونه كيه چيه اصلا چي ميخاد از خودش وم ...

فدات بشم،اینطوری که خیلی سخته 

خدا خودش در فرجی عنایت بکنه ان شا الله

فقط مراقب باش باردار نشی

2706